İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Daha Önce Banlandın ! Artık Site Kurma ? Öylemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo Sözüm Sana Arkadaşım..Ve Aynı Görüşte Olanlara..

Evet Daha Önce Bir Siteye Sahiptim,Ve Bir Şekilde Banlandım.. Birdaha Site Kurmayayim mi Yani ? Bir Hataydı Yaptım, Ben O Şu Bu Gibi Yok Yapmadım Bilmemne Ayagınada Yatmıyorum, Bilerek Riske Attim Kendimi Ve Birşekilde Banlandım..

Tamam Yani Birdaha Artık Site Felan Kurmayayım Öylemi ?

Banlandım, Siteyi Kapattım, 5-6 Ayını Dolduracak Yeni Bir Site Açtım Kendime, Pr,Hit,Vss HiçYoktan İyi, Şimdi Yanlış Yapmadan, O Risklere Girmeden Tekrar AdSenseye Kayıt Olucam,Zamanı Geldi Diye Düşünüyorum..

Sorum Şuydu, Ozaman Annemin Hesap No Kayıtlıydı AdSense de, Şuan Yeni Site Yeni Hesap Vs. Tekrar AdSense Başvurmayı Düşünüyorum,Bunda Sorun Olurmu,Daha Önceki Hesap No Da Banlı, Bu Hesap No Da Aynı Soy İsime Ait VS..

Bu Konuda Bilgi İstedim, Bunun Neresi 3 Kagıt ?

Ve Bende İyinet Forumlarının Sıradan Bir Forum Olmadıgını Biliyor,Ve Gerçekten Büyük Bir Forum Olarak Görüyor Ve Burada Paylaşımlardan Yararlanıyor,Paylaşım Sunuyorum..

Tşkler,

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Anlamıyorum,Ortada Bşy Yok, Yukarıda Yazıyor Herşey Açık Ve Net Bir Şekilde.. Konumun Kitlenmesi Gerekmiyordu..

Neyse Görüşlerinizi Bekliyorum Yine..

Tşkler.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Site kurabilirsin, Adsense kullanamazsın. Adsense'de banlanan kullanıcılar tekrar hesap açamazlar, yeni site kursalar da açamıyorlar. Mail atıp izin istersin açarsın, burada yapılan her türlü yorum kural dışılıktır. Burası bunun tartışma yeri değildir, kararları tartışmak için yeni konu açmayınız. 3 kağıt filan gibi kelimeler kullanmadım "KURAL DIŞI" yazdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5