İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Daha ucuzu yok! 25 farklı ip ve sunuculu Sitelerden Tanıtım yazısı!

cegerxwinn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25 farklı ip ve sunucudaki 25 sitede (5 site dmoz kayıtlı) TANITIM YAZISI çok ucuza!

Merhaba Arkadaşlar,

Tanıtım yazıları; web sitelerinin içeriklerine uygun başlıkla birlikte site içeriği hakkında bilgi veren yazılardır. Yazının özelliğinin esas işe yarayan kısmı ise, site için önemli kelimelerde linkler içermesidir.

Yazı içerisinde, siteniz için hedef kelimelerinize link verebilirsiniz ve bu link içeren yazılar süresiz olarak reklamınızı yapmaya devam eder. Hedef kelimeler içerisinden 3 tanesi için link verirsiniz. Örnek olarak; Dizi film siteleri için, dizi, dizi izle, film izle gibi 3 hedef kelime seçilebilir.

Tanıtım yazısının link almaktan farkı nedir?

Tanıtım yazısı: arama motorlarında yükselme için ekonomik yoldur;

Link almak: Belli ücretler kaşılığında, reklam aldığınız sitenin ana sayfasında linkinizin istediğiniz title ile yayınlanmasıdır. Belli periyotlarla 1 aylık, 3 aylık 6 aylık vb.. yayınlanır. Yani geçicidir ve pahalıdır.

Tanıtım yazısı, ana sayfada durma zorunluluğu olmadığı için ücreti ekonomiktir. Ayrıca aylık, 3 aylık gibi belirli bir süre için satılmaz.Tanıtım yazısı site yayında kaldığı sürece sitede kalır. Sürekliliği olan ve ekonomik bir çözümdür.

Tanıtım yazısı ile Google'da hızlı indexlenme ve sıralamada yukarıya çıkmada faydasını göreceksiniz.

25 farklı ip ve sunucuda bulunan 25 sitede tanıtım yazısı sadece 75 TL'dir ve pazarlıksız fiyattır.

Benden satın aldığınız tanıtım yazılarınız;

PR2 ve PR6 arasında değişen sitelerde yayınlanacaktır. Bu sitelerden 5 tanesi DMOZ kayıtlı sitelerdir.

Avantajınız:

75 TL / 25 Site = 3 TL'ye PR6 siteye 1 hafta anasayfada kalmak üzere ömürboyu 3 linkli tanıtım yazısı vermiş olacaksınız.

Önceki satış konuları:
http://www.r10.net/link-borsasi/609990-firsat-tanitim-yazisinda-olay-20-siteden-cok-ucuza.html
http://www.r10.net/link-borsasi/575...iteden-ucuz-fiyata-site-tanitim-yazilari.html

Siteler:
1 adet PR6
4 adet PR4
11 adet PR3
9 adet PR2

1- Sitelere Eklenecek tanıtım yazıları tarafınızdan yazılması gerekiyor. ( Her site için farklı tanıtım yazmanız size daha fazla yarar sağlayacaktır. )
2- Tanıtım yazılarına 3 adet link ekleyebilirsiniz.
3- Tanıtım yazıları sitelerin anasayfasında en az 1 hafta kalır, ve sonra alt sayfaya geçer, tanıtım yazısı kategorisinde yayınlanır ve kesinlikle silinmez.
4- Makaleler ortalama 100 kelimelik olabilir, çok uzun olmamalıdır.
5- H-a-c-k, A-d-u-l-t, W-a-r-e-z,cinsellik,arkadaşlık ve qumar siteleri kabul edilmeyecektir.

[HIGHLIGHT]PAKETLER[/HIGHLIGHT]
PAKET 1:
25 site 75 TL

PAKET 2:
Listeden seçeceğiniz 20 site 65 TL

PAKET 3:
Listeden seçeceğiniz 15 site 50 TL

PAKET 4:
Listeden seçeceğiniz 10 site 35 TL

PAKET 5:
Listeden seçeceğiniz 5 site 25 TL

msn: [email protected]

Ödeme: İş Bankası, Garanti Bankası, Paypal.

Hesap Bilgilerini görüntülemek için buraya tıklayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi