İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DaimiHosting Çöktü Mağdur Olan?

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Evet arkadaşlar iki gündür siteme girilmiyor.Host sponsoru olarak forumdan Ping arkadaşımız sponsor olmuştu şu an elimde ne yedek ne de elimden gelen bir şey.Var mı başka mağdur olan?

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35

DaimiHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;

Keşke konu açmadan önce tarafıma ulaşıp bilgi alsaydınız. Ata350 arkadaşımız saolsun açıklama yapmış bizim adımıza. İnanın bizim ile ilgili bir sorun değil bu. An itibari ile yeni sunucu kurulum, yedeklerin taşınması vs işlemleri için çalışıyoruz. Bu süreçte veri kaybı ihtimali bulunmamakta. Olayın gerçekleştiği süreçten bu yana uyku ve yemekle aramız açılmış olup tamamen bu işe odaklanmış bulunmaktayız. R10.net'te ki konu detaylarına detaylıca ulaşabilirsiniz.

Elimizde olmadan oluşan bu durum için özür dilerim.

Saygılarımla
Berkant DAĞTEKİN
DaimiHosting Web Tasarım İnternet Bilişim Hizmetleri
0506 306 86 26
Mail&MSN: [email protected]
Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi No: 1946

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Geç haberim oldu kusura bakmayın konu kilitlenebilir amacim karalamak filan değil sadece mağduriyetimi söylemekti bilgi için tekrar teşekkürler kolay gelsin.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Özür dilerim ben anlayamadım. Sitem yeniden açılacakmı yani ?

DaimiHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geç haberim oldu kusura bakmayın konu kilitlenebilir amacim karalamak filan değil sadece mağduriyetimi söylemekti bilgi için tekrar teşekkürler kolay gelsin.

Özür dilerim ben anlayamadım. Sitem yeniden açılacakmı yani ?

Son olarak son yedekler ne zman alındı bu çok önemli

Siteleriniz tabi ki aktif olucak. En son nasılsa o haliyle hemde. Şuanda yeni sunucuyla ilgileniyoruz. Herhangi bir veri kaybınız vs olmayacaktır.

Buarada hala endişesi olan arkadaşlar http://IP_ADRESI:2082 ile Cpanel'lerine bağlanıp Yedekleme Sihirbazından FULL BACKUP alabilir.

Hem Linux hemde Windows sunucumuzda ki veri çokluğu sebebiyle, ssh üzerinden veri çektiğimiz içinde bir yavaşlık söz konusu. Sizden sabır ve anlayış bekliyoruz.

Tekrar altını çizerek söylüyorum. Kesinlikle veri kaybınız OLMAYACAKTIR.

Dilediğiniz an 0 506 306 86 26 numaralı telefondan yada MSN'den bilgi alabilirsiniz.

Site kapandığı için kapandığı zamandaki yedek :)

Size ayrıca teşekkür ederim. Bizim konumuza bizden çok sahip çıktığınız için.

NOT: Forumlara vs yoğunluktan girip takip edemiyorum.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Kusura bakmayın bi arkadaş bana yeni bir host açtı. Benim sitemin dosyaları hala mevccut mu sizde ?

m.matrax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitelerinize ulaşamayacağınızı ve aldatıldığınızı düşünmeyin eğer öyle olsaydı DaimiHosting yöneticisi sürekli olarak müşterilerle irtibat halinde olmazdı. Ben her mail atışımda cevap yolluyor. Endişe edilecek bir şey yok.

bygantar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar berkantı çok uzun süredir tanımıyorum ama tanıdığı9m kadarıyla kaçakçı köçekçi birisi değil zira parasını veren arkadaşlar içinde bugun attığı bir mail var. Kimseyide mağdur etmiş değildir. Bazen elde olmayan hepimizin gunluk hayatta yaşadığı sorunlar olur. Benim hakkım sonuna kadar helali hoş olsun. Host bir yana bana sıkıntı olsun olmasın abi telefonum 24 saat açık saat kaç olursa olsun arayabilirsin diyen bir kardeşim. Lütfen herkes bunuda göz önunde bulundursun ben nice firmalarla çalıştım host alıp ilgi alakanın olmadığı. Berkantasa ilk başlarda bu konuda muzdaripliğimi belirttim ama malumunuzki bu dunyada hiç birşeyin garantisi yotur. O yüzden sizde haklarınızı helal etmenizi dilerim Saygı v sevgiyle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5