İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DakikHost - Windows VPS Kampanyası

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.natro.com daki vpsi öneririm aylık 40 dolar 2 senelik ödeme yaparsan bilmem kaç indirim vardı.
kontrol paneli vermiyorlar webmin ücretsizmiş windowsta çalışıyor diyenlerde var çalışmıyor diyenlerde denemedim daha doğrusu tr kaynak bulamadım.

birde vps 40gb ama aylık bandı 100gb sana uyarsa ordan al derim.

C

[CRUEL]

Misafir
NATRO tek kelimeyle süper bir firma daha geçen hafta VPS Sunucu aldım performansı süper 10 numara . direk gittim mecdiyeköydeki datacenterlerini ziyaret ettim elden ücreti verdim 5 dk da açıldı. ama soruna gelince panel yok.
oda sorun yapıyor bulması zor. bulamadım geri iade ettim ücreti geri ödediler.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Makul fiyatlarla hizmet almaktan bahsediyoruz 1 serveri parçalara ayırırsak mesala xeon x2 * 2.8 4gb ram kac vps cikar ortalama 10 tane cıksın 512 256 ram den yola cikarak. bu yukarida bahsettigim aletlerin fiyati nedir? iyi bir serverin fiyati 300 ile 500$ arasi (süper degil iyi) 400$ dan hesap edersek 40$ eder 10 vps simdi 20 30$ vps aldiginizi düşünün. ve gözlerinizi açın bu bir rüya :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5