İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dakka bir gol bir

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşlar dakka bir gol bir daha 89 dakika var ama ben umutsuzum bu dunya kupası konusunda

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Faith Terim in sözlerini duyuyomusunuz.Adam amma sinirlenmiş.Haklıda...

D

dnturkey

Misafir
geçmiş olsun..

yine de helal olsun bütün oyunculara ve taraftarlara...

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Helal olsun şu maça ancak.. Şu maçtaki performansın yarısı ile orada neler yapmazdık..

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yine kendimizi avutalım ezilmedik felan filan ben 30 yaşındayım 15 senedir bu lafları dinliyorum boş işler bunlar

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
kendi gendimi yedim tv başında sesim kısıldı ama ııh:(

H

Heryerdeyiz

Misafir
Yapacak bir şey yok... :(
Haykırsanızda boş, ağlasanızda...
Ersun gelirken haykırılmalıydı !

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ewet ama ben genede şansımı deneyeyim dedim:)

S

SempatiX

Misafir
Bizim hatamız şu oldu, 3-1 yaptıktan soınra baskıyı bıraktık ve bu onlara fırsat oldu... Öyle devam etsek yada bir süre daha öyle devam ettirebilsek rahat 5-1 olurdu... İspiçrelilerin şaftı kaymıştı ama yanlış taktik yada kondisyonsuzluk yüzünden durum bu oldu... Fatih Terim e katılıyorum hakem hataları bize yanlış yaptı ama biz bu hakem hatalarıylada bunların kafasına vurabilirdik... Yani tek sorun bu olamaz... Ergün'ü aldığı için küfretmek geliyordu içimden ama beni utandırdı Ergün, saolsun iyiydi, Volkan yine iyiydi, Tuncay günündeydi, Serhat penaltısınmı yaptırdı, Tolga güzel oyunu bir hatayla gölgelendirdi, Emre yine iyi denilebilecek kapasitedeydi, Hamit Fenerbahçeye karşı oynadığı topu İspiçreye karşı oynamadı ama iyiydi amma ve lakin Elendik... Önümüzdeki maçlara bakacaz artık demek düşüyor bu noktadan sonra...

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gürcistanla trabzonda maç yapan zihniyet utansın !!!

lafın trabzona değil adamların iklimiyle adamlara maç yapanlara

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5