İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

daniel1336 Asker

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
daniel1336 Asker (Askerlikte Bitti :) )

Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz (veya bilmediğiniz üzere =) ) 12 Aralıkta askere alınıyorum, kategori sorumlusu görevimden ayrılmak zorundayım. Gereğini bilgilerinize arz ederim sayın yöneticilerim (bugün işyerinde de istifamı verdim, ondan bu dilekçe ağzı =) )

Hakkınızı helal edin lütfen, son günlerin koşuşturması sebebiyle forumdaki görevlerimi layığıyla yerine getirmedim.

Askerde çarşı izinlerinde ve askerden sonrada, artık iyinetin sessiz bir takipçisi olacağım.

Şu sıralar forum biraz durgun gibi olsada, iyinet çok büyük bir forum, ben buraya yetkili olacak kadar yetkin görmemiştim kendimi, halada görmüyorum. Çok sevdiğim ve saydığım Eif üstadım ısrar edince kat sorumlusu olmuştum.

İyineti ve en üst kademeden en yeni üyeye kadar bütün üyelerini çok seviyorum, Hakkınızı helal edin.

Ekleme: 400 TL ödüllü iyinet ayın sitesi yarışmasından çekildim. Sitem ddos aldı ve kapalı, askere gider ayak çok canım sıkıldı. Sitemi devrettiğim kişide bilgisiz bu konularda. Herhalde kapalı kalcak site en az 5 ay. Birtek bu arkadaşa hakkım helal değil forumda ve hayatımda.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
kardeşim hayırlı tezkereler şimdiden Allah yolunu açık etsin ve tüm mehmetçiklerimizin sende hakkını helal et kendine çok iyi bak oralarda :)

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İnşallah hayırlısı ile tezkerenizi alırsınız. Yolunuz açık olsun hocam Allah'a emanet olun.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Tekrar hayırlı tezkereler. Aman kardeşim dikkat et kendine. Site işlerini de halledersin umarım. Yapabileceğimiz birşey olursa çekinmeden söyle. Şimdiye kadar yaptıkların için teşekkür ederim. Asker dönüşü tekrar bekliyoruz:)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Kısa Dönem Er: As. Vet. Okl. ve EM K.lığı GEMLİK BURSA

Hayırlı olur inşallah, güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim üstadlar :)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
HAdi bakalım yerinde belli oldu şimdiden hayırlı tezkereler ;) izin kullanmadımı 5 ay 5 gün inş tez zamanda güzel bir şekilde bitirir gelirsin

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
Allah sabır versin İlker
biran önce git ve gel

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Üstadlar kaldı 11 günüm (17 Mayıs terhis inş. :) )

Varmı beni özleyen acaba ?? :aşık:

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Çarşı izni, çaylar ve nargilerler içildi bile üstadım :) bitti bile hatta çarşı, saat 5 oldu :ağla:

Haftaya çift çarşı, bidaki perşembede terhis Allahın izniyle üstadlar :tili

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5