İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Danışmanlık Hizmeti Sağlıyorum - Eğitim Veriyorum

hosunn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bilindiği üzere bir çok genç bilişim işine adım atmak istiyor ancak yeterli bilgileri olmadığından atamıyorlar işte ben buna çözüm olarak gençlerimize (her yaştan insanlara) eğitim veriyorum bilişim işinde baya bi tecrübem oldu konu sonunda paylaşacağım.

Danışmanlık Hizmeti:

Birçok insan elindeki parayı nasıl değerlendireceğini bilemiyor ve bunun üzerine ceo ve danışmanlardan yardım almak istiyorlar ancak hepside pahalı olduğu için geri vazgeçip kendileri karar veriyor ve işin sonunda pişman olanlar oluyor ben böyle arkadaşlarımızın paralarını iyi değerlendirmelerini sağlamak ve Türkiye'nin finansal olarak yükselmeye bir kum tanesi kadarda olsa destek vermek amacıylar yardımcı oluyorum güvenlik konusundan tereddüt eden varsa paranıza dokunmuyorum para sizde oluyor yanlızca ben size tavsiyelerde bulunuyorum ve maliyetlerinizi hesaplayıp gelirinizi bildiriyorum.

Tecrübe:

Tecrübe olarak bilgim fazla birçok şirkette çalışdım hosting firması ve tır firmaları gibi ve bunlarda fazla maliyet gerekdiren işlerdir onun için buralarda biraz tecrübe elde ettim çalışdığım firmalarda muhasebeden sorumluydum ve oda yeterince eğitim oldu bana.

Eğer benden destek almak isterseniz pm yoluyla yada [email protected] mail adresime mail atarak veya 05076291411 (Meşgul olduğumda kapıyorum eğer kaparsam mail yolunu deneyin.) arayarak ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5