İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Data Report (Acil)

yavuzilhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar data report ta yaptığım bir raporda örnek liste verecek olursam

==================================================
Şahıs Adı : Yavuz İLHAN
----------------------------------------------------------------

numara cilt no sıra no vs. vs.
------- ------ ------ ---- ----
213 12 1231 121 12

4564 54 31 1 1 12

3 2 12 21 12

....

gibisinden. yani bir şahısın adına girilmiş bilgilerin sayfa başlığı olarak şahıs adı devamı olarak o adla girilmiş bilgilerin listesi olacak şekilde bir çıktıya ihtiyacım var. işin büyük kısmını bitirdim yani listelemeyi yapıyorum fakat sayfa başlığı olarak şahsın adını vermem gerekiyor (tekrarlanmayacak olan bilgi) page header ve report header bölgelerine veri tabanından bilgi alamıyorum bir tek group header kısmına veri alabiliyorum fakat forma group header eklediğim zaman bir hata ile karşılaşıyorum

"Report sections do not match data source"

group header ı karldırdığım zaman bu sorun ortadan kalkıyor.. bu konuda acilen yardıma ihtiyacım var. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi