İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

database sıkıntısı bakabilir misiniz

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
arkadaşlar bi subdomain açtım daha sonra panelden bu domaini sildim şuan sitelere erişilmiyor database sıkıntısı var diyor nedendir acaba ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
subdomaini silmişsin sitenin ayakta durmasını nasıl beklersin?
root mu bozuldu, site adresi nedir? konu hakkında biraz detay verebilirmisin

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
subdomainde değildiki site ayakta durmasın. boş açtım sonra sildim subdomaini.site kurmadım.

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Site adresi vs. verirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Sitenizin sub domainini silmek isterken dbyi silmediniz umarım. Veya wp-config.php 'de bir düzenleme yaptınız mı ? Boş bi subdomainin oluşturulup silinmesiyle oluşabilicek bir hata değil bu.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
14 nisana geri döndürdüm . yedek vardı. çok garip ilk defa böyle bişey oldu şimdi düzeldi siteler 14 nisandan başladı.
pdr.psikolik.com diye açıp sildim sadece site de kurmadım. pdr.psikolik.com da doğu batı diye bi edebiyat sitesi çıktı :) ftp de de panelde de gözükmüyordu ilginçtir. ilk defa böyle bişey oldu

Ekleme:
Sitenizin sub domainini silmek isterken dbyi silmediniz umarım. Veya wp-config.php 'de bir düzenleme yaptınız mı ? Boş bi subdomainin oluşturulup silinmesiyle oluşabilicek bir hata değil bu.

yo ikisini de yapmamıştım. neyse düzeldi ama bu neden olmustur fikri olan varsa söylerse sevinirim

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Gerçekten ilginç :).. Siz subdomain açıp, o sırada bi güncelleme vs. yapmış olabilirsiniz. Böyle durduk yerde olmaz yani. Mutlaka vardır bir açıklaması. Neyse sorunu çözmüşsünüz iyi günler.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
sağolasın. doğu batı diye edebiyat sitesi acaip olan. o site nasıl geldi ftp panel vs yoktu. silmiştim subdomaini de . site yayınlanıordu. ve benim alexam vs vardı sitede etkin olarak :)

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
ftp ve panel şifreni değiştir kurduğun sistemlerde açık varmı diye araştır eğer olay dediğin gibiyse

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5