İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Datamerkezi.com hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I

iyiyiz

Misafir
http://www.datamerkezi.com/ sahibi yanlis anlamasin ancak bunu foruma tasimaktan kendimi alamadim.Bu site 1 haftayi geckin(belki dahada fazla)kapali ama günlük 26-30 bin tekil hit aliyor görünüyor(iyinet de) buna anlam veremedim,cache yapiyorum google da alakasiz seyler cikiyor.Bir de icerigi olsa 200 bin hiti olur heralde günde.Yine diyorum yanlis anlasilmasin mesajim sadece bu bende baya bir merak uyandirdi.

selamlar.

I

iyiyiz

Misafir
ne reklami rosende? Garip bir durum var ortada onu söylüyorum,iceriksiz ve devamli server güncellemesi olan bir site nasil 26000 tekil alir bu kimsede merak uyandirmiyormu? iyinet adminden sitenin referer ini´n incelenmesini rica ediyorum.

L

Limitsiz.Net

Misafir
iyiyiz' Alıntı:
http://www.datamerkezi.com/ sahibi yanlis anlamasin ancak bunu foruma tasimaktan kendimi alamadim.Bu site 1 haftayi geckin(belki dahada fazla)kapali ama günlük 26-30 bin tekil hit aliyor görünüyor(iyinet de) buna anlam veremedim,cache yapiyorum google da alakasiz seyler cikiyor.Bir de icerigi olsa 200 bin hiti olur heralde günde.Yine diyorum yanlis anlasilmasin mesajim sadece bu bende baya bir merak uyandirdi.

selamlar.

zenginin malı züğürdün cenesini yorar ya sizin muhabbetiniz bu o site benim 30 binde hit aldırırım 40 binde reklamını yapıyorum diğer sitelerimden destekliyorum varmı bir problemin

bu arada link değişimi yapalım diye arkamdan gezip sonra

sağda solda (O kadar adi serefsiz,ückagitci,Hileci birine mi benziyorum,ask olsun.)

seklinde yazılarında ayıp seni tanımam etmem kimsin en ufak fikrimde yok ama o sekilde sözler sarfetmeye devam etmemen konusunda rica ediyorum

tanısam seni serefinide bilirdim haysiyetinide anneni ve sülalenide ancak tanımıyorum işte.

bir sorunu olan bana gelsin arkamdan laf yazmayın artık.

I

iyiyiz

Misafir
Valla bak kafami bozma benim ben ne zaman sana link degisimi filan teklif ettim,ben buradaki forumda kimseye link degisimi filan teklif etmedim,yukardada kafamda soru isareti var onun icin konu actim,ha cevap verdin acikladin,ne güzel iste,inanirim inanmam bu bana ayit.Yaran varki böyle sacma sapan seyler yazmissin.Ignore edilecek adamsin.

L

Limitsiz.Net

Misafir
Sevgili ım seni tanımadığımı söyledim benimle sorunu olan sensin seviyene inecek halim yok sadece tanımadığın insanlar hakkında yorum yapma ben gercekleri yazdım konuyu uzatma

iyi sanslar ( ihtiyacın var )

L

Limitsiz.Net

Misafir
ya not olarak geçmek istedim sevgili iyiyiz ımız forumumuzun admini iyinetadmin in kendisine ddos yüzünden cok yalvardığını ve benimde cok yalvaracağı mı msn de bana söyledi hani yalancı birisi olduğunu biliyorum ama sadece bilginiz olsun istedim kendisi ile konusurken kendisinden cok annesinden bahsettiğim için buraya yayınlamıyorum ( ilk o başlattı ) ama arzu edenleri bunu her sekilde ispatlarım

not: ddos yapmassan adam değilsin muhattabım bile olmassın iyiyiz dünkü lamer seni :)

I

iyiyiz

Misafir
Allah belani versin benim msn adresim bile yok bunu ispatlamazsan o herif kimse sana küfreden aynilarini bende sana iletecegim ve sirf senin icin msn hesabi acacagim.Ddos un d sini bile bilmem bu arada.

L

Limitsiz.Net

Misafir
ne yalancı bir adamsın ya tas catlasın 5 dk gecti neyse senin gibi sizofreni vardı alışığım git kendine uğraşacak başka bir adam bul ciddi manada söylüyorum seviyemde değilsin kapattım konuyu sende başka ispat isteyen varsa ispatlarım işim olmas seninle

I

iyiyiz

Misafir
Yalancinin,iftira edenin Allah belasini versin,bugün olmazsa yarin yarin olmazsa baska bir gün yüce rabbim bu iftiranin hesabini senden soracaktir.Bende konuyu kapatiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi