İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Datapacket.net hakkında

M

mcanli

Misafir
Arkadaşlar merhaba.

Reseller hosting ararken http://www.datapacket.net/windowshosting.asp karşıma çıktı. Starter paketini almayı düşünüyorum. Daha önce bu firma ile çalışmış olan varmı? Varsa görüşlerini yazabilirmi?

Starter paketinin içeriği ile yıllık ödenen 50$ lık fiyat bana biraz abes geldi.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
3-4 sene once bir hesabim vardi, 3 ay gidip hic gelmedigi gunler oldu, para geri istemeden kacmistim cunku o arada zaten yuzlerce hayati mail kaybediyorsun ve verdigin 50 dolarin yuz kati zarariyla cikiyor senden. Komik ve de eglenceli bir yer gerci, yabanci forumlarda hakkinda baya masal anlatilir.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben de kullanmıştım. Yabancı forumlarda söylenen ve benim de başıma gelen şey aylarca mailinize cevap vermezler.. Bugüne kadar hiç cevap vermediler.. Birkaç ay önce bırakmıştım burayı ama halen hesabımı kapatmamışlar :) Yine de fiyatı gereği alıp denenebilecek bir yer..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5