İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

datapacket.net hakkında

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçende msnde sevdiğim bi abi burdan reseller aldığını söyledi.
güzel bi şekilde kullanıyormus.

http://www.datapacket.net ten şaşırdım.

bu firmayı kullanan varmı arkadaslar?

Edit

Kusura Bakmayın Arkadaşlar Forumda Çok Başlık Varmıs Bununla İlgili Ama Kullanan Varsa Yeni Önerileri Neler.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aman ordan paket aldıktan sonra marez içerik falan yayınlama kapatıyorlar hebsaını, 1 sene önce almıştım iyilik için bir arkadşaımıza host verdik marez içerik yayınlamış forumunda onun hesabını kapattılar, sildirdim tekrar yayınlamıycam dedi, açtım hesabını yine yayınlamış bu sefer tüm hesabı kapattılar.5 ay olmuştu parayı peşin vermiştim.
hızını birşey diyemem ben memnundum o zamanlar, fiyatına göre çok iyiydi.

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
helm paneli severim rahat ama öğrenmesi uzun sürer datapacket.net destek alamazsın sana söleyim bence rezalet yaptığın işte kalitesiz olacaktır çünkü devamlı sorunlar yaşıcaksın hakanın açtığı bir konu var asp hosting lerle ilgili ona bak derim ben kullandım datapacket adamlara soru sorduğumda saçma sapan cevaplar aldım yok şimdi yapamayız dc değiştiyioruz gibi yani öle böle değil..

www.brinkster.com asp de üzerine yok. ver aylık 20 dolar host bu sunucu gibi kullan 150 gb. bw de var. mssql mysql herşey var .net php çalıştırır.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Bu site ile 1 yıla yakındır çalıştım ve çalışıyorum.

Açıkcası bu firmayı kesinlikle tavsiye etmem. nedenmi söyleyim .bir ara serverleri çöktü. devalarca aramama rağmen karşıma hep tele sekreter çıktı. mesaş bırakmamı istiyorlar.
Kafalarına göre yedek almadan siliyorlar. 3-4 gün siteler durdu. Sonra kurtarabildiklerini
kurtardılar yüklediler. Kurtaramadıklarını boş geçtiler. Arkasından ne bir özür nede bir mesaj.
Şuan benzer bir sorun ile karşı karşıyayım.
Reseller alırken şuna dikkat edin.
1-En azında çalışma saatlerinde telefona açıklarmı.
2-24 saat mail desteği varmı.

Bunlar önemli kriterler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5