İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Datebase Taşıma Problemi

hdfilm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamun aleyküm ilk mesajım hayırlı olması dileği ile...

şimdi şöyle söyleyeyim free hostta olan film sitemi taşımaya çalışıyorum tek sorun datebase, host free olduğu için bir tek phpmyadmin aracılığı ile yedek almak zorundayım ben bu ayarlarda yedek aldım

Tıklı- SQL

Tıklı- Yapı
Tıklı- DROP TABLE / VIEW / PROCEDURE / FUNCTION komutu ekle
Tıksız- IF NOT EXISTS komutu ekle
Tıklı- AUTO_INCREMENT değeri ekle
Tıklı- Tablo ve alan adlarını ters tırnak ile kapsa
Tıksız- CREATE PROCEDURE / FUNCTION komutu ekle

Tıklı- Veri
Tıklı- Bütün eklemeler
Tıksız-Genişletilmiş eklemeler
Oluşturulan sorgunun azami uzunluğu
Tıksız-Gecikmiş eklemeleri kullan
Tıksız-Yoksayılan eklemeleri kullan
Tıklı- BLOB için onaltılık sistem kullan
Dışarı aktarma türü

1d99374f.png

taşınacak olan siteye yedeği uyguladığımda anasayfa bomboş ve login olmaya çalıştığımda ise direk yedek aldığım siteye gidiyor, benim free olan siteden phpmyadmin ile yedek alıp yeni siteye bu yedeği uygulamam gerekiyor saat 17:00'den beri sürekli uğraşıyorum şuan başım ağrıyor tıkandım yardımlarınızı esirgemeyin arkadaşlar merakla bekliyorum:peh:

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
sadece database mi taşıma problemi. taşımayı mı bilmiyorsun yoksa taşırken sorun mu çıkıyor ve site tabanı nedir wp mi dle mi phpbb mi nedir

hdfilm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece database mi taşıma problemi. taşımayı mı bilmiyorsun yoksa taşırken sorun mu çıkıyor ve site tabanı nedir wp mi dle mi phpbb mi nedir

wordpress usta sadece datebase taşıma sorunu bildiklerimi yaptım nafile

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Resim linkini bana mesaj ile gönderin konuya ekleyeyim.

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ilk önce veritabanı oluştur wordpressi yükle daha sonra o vertitabanını silip aynı isimli veritabanı oluştur ve databesi yi yükle. birde böyle dene

hdfilm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk önce veritabanı oluştur wordpressi yükle daha sonra o vertitabanını silip aynı isimli veritabanı oluştur ve databesi yi yükle. birde böyle dene

sinemafi_xx olarak oluşturabiliyorum cpanel ile başka hangi türlü açabilirm

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
sinemafi_xx olarak oluşturabiliyorum cpanel ile başka hangi türlü açabilirm

atıyorum xxx diye bir veritabanı oluştur ona wordpressi yükle daha sonra xxx veritabanını sil ve yine aynı isimli xxx veritabanı oluştur ve yeni oluşturduğun vertitabanına databaseyi at bir de böyle dene.

hdfilm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5