İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Daum gidiyor, o geliyor!

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Daum ile masaya oturan yönetim, teknik adamla yolları bugün kesin olarak ayırmayı planlıyor. Hedef, Aykut Kocaman’ın da çok iyi tanıdığı Carlos Alberto Parreira...

516403_detay.jpg

Fenerbahçe’de yeni teknik direktör için çalışmalar başladı... Daum’un avukatı Stefan Seitz dün İstanbul’a geldi ve mukavelenin feshi için görüşmeler start aldı. Alman hoca ayrıldıktan sonra futbol takımının sahipsiz kalmaması için Aykut Kocaman görevine devam ediyor.

Kocaman, başkan Yıldırım ile birlikte yeni teknik direktörü seçmek için çalışmalara başladı. Öncelikli hedef yabancı bir teknik adam. Ancak gelecek yabancı teknik adamile sportif direktör Aykut Kocaman’ın Daum örneğinde olduğu gibi anlaşamaması ihtimali yönetimi şimdiden korkutuyor. Bu yüzden Aykut Kocaman kendisi ile birliktemesai harcayacak ve uyumlu çalışacak bir isim için araştırma yapıyor. Sarı-Lacivertli takımın sportif direktörünün düşündüğü isimlerin başında ise eski teknik direktörü Carlos Alberto Parreira geliyor.

Brezilyalı hocanın da F.Bahçe’ye dönmeye sıcak baktığı ifade edildi. Yönetimyerli hoca konusunu da göz ardı etmiş değil. İlk belirlenen isim Aykut Kocaman. Bu arada Daum’un da Hamburg’la temasta olduğu öğrenildi.

HT

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daum kalsa yönetim gitse daha mantıklı bir olay olur.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hepsi gitsin, bu fenerden kurtulsak nasıl olur? :D

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fenerbahçe iyi yoldaydı bu yıl. Oldukça iyi performans sergilediği zamanlar var. Ligin ilk 10 ve son 10 haftası. arada cezalar sakatlar oldu. Buna rağmen lig boyunca 18 takım arasında tartışılmaz Bursaspor ile birlikte en iyi performansı sağlayan ekip. Güzel takviyelerle yola devam edilmeli. Takıma yararı olmayan bir çok oyuncu var bunlarında gönderilmesi iyi olur. Daumun gönderilmesi sil baştan olur. Bu kadroyla bundan iyisi zor.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Fenerbahçe Acıbadem Voleybol takımının sponsoru Mehmet Ali Aydınlar gelsin Yıldırım gitsin. Serhat Akın Fenerbahçeden gittikten sonra yaptığı bir açıklamada Aziz Yıldırımın sürekli soyunma odalarına dalıp oyunculara fırça attığını ve moralleri bozup oyuncuları isteksizliğe sürüklediğini söylediğinden beri nefret ediyorum Aziz başkandan. Ziconun kardeşini de Yıldırım kovmuştu. İlk değil, son olmayacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5