İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Davetiye Araniyor 80630.com Için

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Ritz Carlton'da ki bar işletme yetkililerinden alabilirsiniz yani söyliyceksiniz onlar size davetiye göndercek tabi sizi severlerse :). Netten bulmanız çok zor.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Ovetto' Alıntı:
Ritz Carlton'da ki bar işletme yetkililerinden alabilirsiniz yani söyliyceksiniz onlar size davetiye göndercek tabi sizi severlerse :). Netten bulmanız çok zor.
hangi barmış o daha cuma günü ordaydım :D bu arada benim üyeliğim war ama davetiye vermek öyle kolay iş değil, çağırdığım kişi hata yaparsa bende atılıyorum. bu sebepten davetiyeler fazla dolaşmıyor piyasada...

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
tr.st' Alıntı:
hangi barmış o daha cuma günü ordaydım :D bu arada benim üyeliğim war ama davetiye vermek öyle kolay iş değil, çağırdığım kişi hata yaparsa bende atılıyorum. bu sebepten davetiyeler fazla dolaşmıyor piyasada...

Bende ordaydım mioda. sen?

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
varsa bi üyelikte ben alabilirmiyim eskiden üyeydüm. iptal oldu bi ara sonra ne oldu bilmiytom.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw ben bi ara can sıkıntısından girip dawetiye çaldım. Üye arkadaşlarım olmasına rağmen öyle geyik yapalım dedik ama Üyeliğim kabul edilmedi :D Davetiyede yetmiyo yani. Site içine girdiğimde tasarımını beğenmemiştim bu arada..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi