İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Davetiye Maili Spam'a Düşüyor...

GoLden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım sağolsun üye olmma için bir davetiye yolladı.Ancak mail Spam'a düştü.Ayrıca kayıt olduktan sonraki gelen mailde spam'a düştü.Umarım bu kısa sürede çözülür.Bilgi vermek istedim.Ayrıca mailllerin [email protected] adresinden gelmesi iyi olmamış onun yerine [email protected] gibi bir adresten gelse daha iyi olurdu.

T

trgy

Misafir
Spam'a düşmemesi için araştırma yapmıştım ama vaktim olmadığı için ayarlıyamamıştım. Bu gece hallederim o sorunu da. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Çok önemli bir mevzuya değinmiş dostumuz.Aynı konuyu ben dile getirecektim.Eline sağlık dostum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Evet yaa sıklıkla spama düşüyor.
@trgy
hocam problemi çözünce nasıl çözdüğünü buraya yazarmısın. Sırf bu yüzden bazı maillerimi google aps ile kullanmak zorunda kalıyorum.

T

trgy

Misafir
Problemin çözümünü bulmuştum aslında ama format atınca bilgiler gitti. Sanırım gmail hesabı üzerinden gönderiyoruz ve spam'a hiç düşmüyor. google alt yapısını kullanacağız sanırım öle bi yöntem mi ne varmış tam emin değilim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Google aps kayıt olacaksın o zaman. Ama mail göderme sınırlı orada bildiğim kadarıyla. Tabi bende emin değilim :)
Ama çözdüğün zaman anlıycam zaten yapışıcam yakana haberin olsun :p

T

trgy

Misafir
hotmail için aslında .com.tr den göndersek önemsiz posta olarak görmez diye düşünüyorum. Hotmail daha cazip geldi :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ben hotmail için spf kaydı yaptım ama işe yaramamıştı. Yahoo, gmail, normal pop larda falan kurtarmıştım ama hotmail ne yaptıysam olmadı bende google aps a girdim :)

Aslında hotmail uzantıya göre hareket etmiyor.
Örneğin ben [email protected] yapınca spf kaydından sonra hiç birinde problem yaşamadım. Ancak ne zaman posta, info ve mail isimleriyle eposta hesapları açtım bunların hepsi junka düşmeye başladı. Gerçi isimsoyad olanda hala sorun olmuyordu ama diğerlerini kurtaramadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5