İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Davetiye olsun artık

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
madem davetiye iyinete uzak belli bir mesaj sayısına ulaşamayanlar bence konu açamasın bu rakamda 10-20 değil en az 50 olsun

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Karakter, öyle olduğu zamanda ortalık mesaj çöplüğüne döner diyorlar :D

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Bence davetiye Modülü iyi bir sistem ,kayıt kısmında kişi kendine davet gönderebilmeli admin'ler bu konuda hassas davranırlarsa iş dahada kolaylaşır webmaster forumuna üye olucak bi kişide bulunan özellikler varsa kayıt kabul edilir yoksa üzgünüz denilir =) yada iyinet yönetimine elaman almalı forum takibini kaliteli olarak online süresi yüksek ve iyinet geçmişi saglam olan kişilerle bu işi çözmelidir.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
arkadaşlar belli bir mesaj sayısı olursa, yardıma ihtiyacı olan bir kişi ne yapacak. trgy' ın söylediği daha mantıklı bence.. kayıt sayfasında kullanıcıya bildirim yaparsınız. cep teli ile üyeliğinizi aktif etmediğiniz taktirde, konulara cevap yazamaz ve yeni konu açamazsınız diye.. oldu bitti.

R

RadoyNet

Misafir
ekşisözlük mantığı yapılabilir.
10 konu açana kadar üyeler mesaj yazamasın.
Konular incelendikten sonra üyeliği aktif edilsin.

Ya da

10 mesaj sınırına ulaşıldığında üye hiç mesaj yazamasın.
Mesajlar incelendikten sonra üyelik aktif edilsin.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
mesaj sayısına göre kriterize ederseniz bağlantısız olanları hiçe saymış olursunuz. bu forumdaki 8. mesajımda domain satış bölümündeki bir domaine teklif verdim. multi linki r10'da idi ve oradaki benden az teklif veren kişi mesaj sayımı göstererek satıcıya "multi" imalı "güvenilmez teklif, alıcının profili bunu gösteriyor" mealinde mesaj yazdı. yaklaşık 1 hafta önce de bir kullanıcı 3. mesajında benim domainime teklif verdi. kendi teklifimi hatırlatarak ihalenin bitmesini bekledim ve teklif veren ödemesini yaptı aldı gitti domaini.

sözün özü mesaj sayısı bir kriter değil. yazdıkları, yazış tarzı, diğer kullanıcılara karşı saygısı, düzeyi, kullanıcının ayarını az çok belli ediyor zaten.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Ssm ile kayıt olsunlar

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadan gelen bütün mesajları okumaktan ziyade konuyu açan arkadaşa katılıyorum diyorum. :D ;)

Flatliner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
davetiye sistemi olabilir bencede ama sorumlular tarafından davetiye gönderilir. Davetiye istek bölümünde belirlenen formu doldururlar iyinette bulunma sebeplerini yazarlar incelemeye göre davetiye gönderilir

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
davetiye düşünülmüyor orası tamamda o zman bari bi sınırlama gelsin lütfen adam dün üye oluyo bugün dolandırmya çalışıyor bu konuda bir düzeltilme yapılırsa çok güzel olur

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Şu an için düşünülmüyor. Gerek yok bana göre de şu an için.

Merhabalar Hocam Öncelikle Evet Aslında Haklsınız Diğer Forum'larda Var Fakat Burdada Önceden Vardı Biliyorum Ancak Tabiiki Burda Birçok Bilgiye, Sahip Arkadaşlar Var. Vede Bilgisiz Sırf Millet'i Kandırma Düşüncesi Veya Çoluk Çocuk'ta Olabiliyor

Davetiye Olursa İyi Olabilir Ancak Düşüş Pek Az Olabilir Ama Herzaman, Zirvedeki Tek Forum Yine Burası Olur Zira, Ne Oluyor Bu Şekilde,

Mod Yetilileri Sürekli Aktif Olduğu İçin Sizin Düşüncenizi Okursam Gerek Yok Gibi

İsim Vermicem Ama Başka Forumlar İşin Cacığını Çıkarmışlar Burası Herzaman Ciddi Bir Forum Olduğunu Biliyorum Ve Yönetime Teşekkürlerimi Arz Ederim
:alkış:

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
trgy adminim size göre gerek yok
ama forum üyeleri bu konuda ısrar ediyor :)
tekrar gözden geçirmenizi talep ediyorum
:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5