İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DDOS korumalı web hosting paketleri

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
THM Servers tamamen yenilendi. Sizlerin isteklerine göre yenilenen hizmetlerimiz ve web sitemiz ile her zaman yanınızdayız. İşte yenilenen hizmetlerimiz:

Web Hosting Paketlerimiz, Linux web hosting paketleri PHP 4/5, TomCat, CGI, PERL veya HTML programlama dillerindeki siteler için en uygun web hosting paketleridir. Veritabanı olarak mySQL ve PostgresSQL kullanılmaktadır.

Web hosting sunucularımızda CentOS (son sürüm) işletim sistemi ve cPanel kullanılmaktadır.

Firewall Destekli Hosting Paketlerimiz, Linux tabanlı web hosting paketlerimiz, PHP ve MySQL kullanan uygulamaların çalıştığı en uygun platformdur.

Firewall destekli paketlerimiz, sitenize gelebilecek her türlü SYN, DDOS, UDP, TCP saldırılarını otomatik olarak bloke ederek koruma sağlamaktadır. Firewall destekli linux paketlerimiz, harici hardware firewall ve özel yazılmış firewall software kuralları ile tam koruma sağlamaktadır.

Ağımız proaktif 3 farklı aşamada (servis sağlayıcı, çekirdek yönlendirici, dağıtım yönlendirici) ve dinamik 2 aşamada (dağıtım yönlendirici, güvenlik duvarı) olarak filtre uygulamaktadır. Bizim NIDS (Network Intrusion Detection System) korumamız, gelen trafiği yakalar, algılar ve kötü niyetli trafik kayıtlarını analiz eder ve koruma sağlar. NIDS koruma sistemlerimiz, sunucuya gönderilen paketin protokol, paket tipi ve birçok diğer özelliklerini güvenlik duvarları ile filtre eder, en az 15 (20 artırmak için planlama ve yakın gelecekte yöntemler üzerinde çalışmalar devam etmektedir) yöntem ile bir saldırı fırsatı veren kayıtları analiz eder ve tanımlar.

Bireysel veya kurumsal web hosting çözümleri için kullanabileceğiniz hosting paketlerimiz güçlü işlemcili sunucu ve CentOS (son versiyon) işletim sistemi ve cPanel ile desteklenmiştir.

Reseller Hosting, Bayi hesapları işletim sistemi CentOS (son sürüm), kontrol panel olarak Web Hosting Manager (WHM) kullanılmaktadır. Tüm bayi hesaplarında PHP, CGI ve MySQL desteği bulunmaktadır.

Firmamızdan alacağınız reseller hosting paketleri birden fazla domain desteğine sahip olduğu için ister kendi siteleriniz için isterseniz müşterilerinize belli alanlar ayırıp satış da yapabilirsiniz.

Radyo Hosting, Sitenizden online olarak radyo yayını yapmanızı sağlayan hosting hizmetidir. Windows Media teknolojisi ile, sunucu üzerindeki ses ve görüntü dosyalarınızı dilerseniz anlık, dilerseniz istediğiniz zaman misafilerinize izletme şansı bulacaksınız. Sunucu üzerindeki dosyalar yardımıyla yada anlık olarak bir görüntü kaynağından alınan bilgiler misafirlerinize anlık olarak sunulacak siz sadece bu bilgiyi kaç kişinin seyredip dinleyeceğine karar vereceksiniz. Shoutcast hizmetler ise bir DJ konsolu ile sisteme bağlanıp online olarak müziklerinizi dinletebileceksiniz. Yerel radyo ve televizyonlar artık dünyanın herhangi bir yerinden de dinlenip seyredilebilecek. Radyo ve televizyon hosting servis hizmet ve detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Tüm radyo hosting paketlerimiz ShoutCast Admin Pro kontrol paneline sahiptir.

Amerika Lokasyon Dedicated Sunucular, Yüksek trafik ihtiyacı duyan siteler için uygun olan çözümlerimizdir. Trafik oranları 25 TB 'dan başlamaktadır. VPS ve Reseller özellikleri yetmeyen kullanıcılarımız için düşünülmüştür.

Almanya Lokasyon Dedicated Sunucular, Dedicated sunucu hizmeti VPS yada reseller özellikleri yetmeyen kullanıcılarımız için düşünülmüş, özel sunucu donanımı sayesinde diğer iki hizmete oranlar daha performanslı bir seçenektir. Bu adımdaki tüm sunucular Almanya veri merkezimizde barındırılmaktadır.

Amerika Firewall Destekli Sunucular, Yüksek trafik ihtiyacı duyan siteler için uygun olan çözümlerimizdir. Trafik oranları 25 TB 'dan başlamaktadır. VPS ve Reseller özellikleri yetmeyen kullanıcılarımız için düşünülmüştür.

Firewall destekli sunucular, sisteme gelebilecek her türlü SYN, DDOS, UDP, TCP saldırılarını otomatik olarak bloke ederek koruma sağlamaktadır. Sunucular, harici hardware firewall ve özel yazılmış firewall software kuralları ile tam koruma sağlamaktadır.

Ağımız proaktif 3 farklı aşamada (servis sağlayıcı, çekirdek yönlendirici, dağıtım yönlendirici) ve dinamik 2 aşamada (dağıtım yönlendirici, güvenlik duvarı) olarak filtre uygulamaktadır. Bizim NIDS (Network Intrusion Detection System) korumamız, gelen trafiği yakalar, algılar ve kötü niyetli trafik kayıtlarını analiz eder ve koruma sağlar. NIDS koruma sistemlerimiz, sunucuya gönderilen paketin protokol, paket tipi ve birçok diğer özelliklerini güvenlik duvarları ile filtre eder, en az 15 (20 artırmak için planlama ve yakın gelecekte yöntemler üzerinde çalışmalar devam etmektedir) yöntem ile bir saldırı fırsatı veren kayıtları analiz eder ve tanımlar. Nadir durumlarda, bir saldırı bloke edilemez ise saldırıya uğrayan ip adresi lisanssız-route edilebilir. Eğer saldırı Gbps (saniyede gigabit paket) veya Mpps (saniyede milyon paket) aşarsa, sistem yönetici tarafından saldırı bloke edilebilir.

Soru ve sorunlarınız için iletişim kurunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5