İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DeArSheLL kazandırmaya devam ediyor.!!!

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bir WEB sitenizmi var ve ek olarak gelirmi elde etmek istiyorsunuz
işte Size %100 ödeme garantili bir Site www.dearshell.net

Hemen sizde www.dearshell.net sitesine girerek üye olabilir ve üye olduktan sonra size Sol tarafta Aktif olacak Ortaklık S.S.S Linkine tıklayarak
Başvuru yapabibilirsiniz..

Başvrunuz 24/36 Saatler arasında değerlendirilmeye alinir onaylananir.
Başvurunuz Onaylandıktan sonra :
Size verilen Ortaklık linkini ister banner ister txt reklam olayak yayınlamaya başlayabilir ve %20 komisyonla gelir elde edebilirsiniz..
konu ile ilgili sıkca sorulan sorular ve cevaplari aşağidaki gibidir..

DeArSheLL Ortaklık Sistemi Sıkça Sorulan Sorular

Komisyonları nasıl takip ediyorsunuz?

Programa üye olduğunuz zaman size özel bir link hazırlanacaktır. Sitemize bu linki kullanarak yolladığınız ziyaretçilerin yaptıkları her ödemenin %20'i anında sizin hesabınıza kredi olarak geçirilecektir..

Ne sıklıkla ödeme alabileceğim?

Yapılan her satışın üzerinden 3 gün geçer geçmez, kazandığınız komisyon otomatik olarak hesabınıza kredilendirilecektir. Hesabınızda bulunan kredilerle dilediğiniz zaman hizmet satın alabilir ya da mevcut kredi toplamınız 30$'a ulaştığı zaman birikimlerinizin banka hesabınıza havale edilmesini isteyebilirsiniz.

Hizmetlerinizi email haber grubumda tanıtabilir miyim?

Evet, alıcılar mail listenize kendi istekleriyle kayıt olmuşlarsa ve yollanan maillerde listeden çıkış için gerekli açıklamalar bulunuyorsa mail yoluyla reklam yapabilirsiniz. SPAM (istek dışı mail yollama) kesinlikle yasaktır.

Yolladığım ziyaretçi ya alışveriş yapmazsa?

Sistem, yolladığınız ziyaretçinin bilgisayarına bir cookie bırakacaktır. Aynı ziyaretçinin, 30 gün içerisinde sisteme geri dönmesi ve alışveriş yapması durumunda yine komisyon kazanacaksınız..

Yapılan satışlar ne zaman sistemde görüntülenir?

Ortaklık linkinizi takip ederek gelen ve alışveriş yapan tüm ziyaretçiler, verdikleri siparişin ödemesini gerçekleştirir gerçekleştirmez sistem tarafından ortaklık sayfanızda görüntülenir. Ödemesi gerçekleşmeyen siparişlerin görüntülenmesi ya da komisyon kazandırması doğal olarak söz konusu değildir.

Ortaklık sistemi için Sitemiz : AWBS sistemini tercih etmiştir..

Ortaklık başvuruları kesinlikle Sitemiz üzerinden üye olduktan sonra sol tarafta cıkan Ortaklık s.s.s linkinden yapilir..

Artık sizde kazanmaya başlayın.!

DeArSheLL hosting, Yazılım bilgisayar ve internet hizmetleri

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Artık Ödemelerinizi PAypal ilede almanız mümkündür..

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ortaklık başvurularınız kabul edilmektedir..

sanalturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben buradan host almıştım 15 günde bıraktım.Kendisi bana bunu tavsiye etti.Bi cacık yok.
Ben buradan ne reklam nede host almanızı tavsiye etmem..Üstelik hakaret etmeyide çok iyi beceriyor..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tür host tavsiye sistemlerinin pek kazandıracağını sanmıyorum..

Aktifhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.dearshell.net/kb.php ( Burası heklenmiş Sanırım sitenizi kontrol etmiyorsunuz )

Sonra yine SSS bölümünde Apecha yerine apache Olacak

ve http://www.dearshell.net/kb.php?cat=28&action=article&id=104

burası ne lakayit bir yazıdır sanırım araştırsak birazdaha çıkar insanlara birazdaha saygılı olmalısın bence.
A. reseller üzerinde de çalışır. sorun olmaz.ama yükleyeceğin hostta zend optimizer veya ioncube yüklü olmalıdır. (host ve domain konusunda yardımcı olabilirim.hatta benden alacağın host ve domain karşılığında sana ücretsiz kurulum da sağlayabilirim)

Ne nezaket kurallarına uygun ne Türkçe'mize

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi