İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicate Server kurulumundan anlayan Özellikle Ankaradan

B

ByAcemi

Misafir
merhabalar
arkadşlar elime bi fırsat geçti

ankara trt ye sık giderim babam orada çalışıordu şuan emekli ama orada hatırı geçen çok kişi war

babamla 1hafta önce gittim

bilgisayarın başına bi oturayım dedim netten bir dosya çektım

200mblık bir dosyayı 12 15 dakikada felan çekti araştırdım

trtye
*.*.*.0
*.*.*.255 tane ip adresi verilmiş yani oransitesindeki trtnin 255tane ipsi var adamla knouştum dedicate vs kurabilirimiym dedim oda anlalıorsan kurr hiç birşey olmaz dedi ama bende anlamadığım için sizden yardınm istiyorum dedicate sunucu olmasa bile oyun serveri olabilir bende fazladan celeron var acaba ankaradan bu işleri bilen biriyle oraya gidip sunucu kurabilirmiyiz yani oakdar bağlantı boşa gitmesin uydu modem var çünkü trtde

H

hostcu1

Misafir
200mb ile dosya çekmesi bişey ifade etmiyoki 200mbyi kaç dakikada upload ediyo önemli olan bu

B

ByAcemi

Misafir
aklıma gelen oldu oraya 2tane oyun sunucusu kurduk cs 1.5 server pingler 15 20 yi geçmiyor çok iyi oldu benim için

P

Pco

Misafir
oo güzel o zaman ama yasal deyil gibi geldi bana :) ileride sorun cıkarta bilir.

B

ByAcemi

Misafir
Pco' Alıntı:
oo güzel o zaman ama yasal deyil gibi geldi bana :) ileride sorun cıkarta bilir.

makına köşede biyerde duruyor sorun çıkarmaz bence 1tanesi çıkarsa bile diğeri çıakrtmaz yani oda zaten ufak 1kişi bakıor odaya ahh server kurulumundan anlayan olsaydı oraya sunucu bile kurcaktım ama msja tan olmadı

upload hızı 1mb saniyede

S

Spy

Misafir
Merhabalar..
200mb'lik dosyayı 12-15 dakikada download etmesi gayet güzel. hostcu1 'in dediği gibi dosyayı upload etme süreside önemli. Ayrıca TRT'nin bütün sayfalarını dolaştım dediğin hıza nazaran bişey açılmadı çok çok yavaş. Oraya sunucu kurmak istiyorsan yardımcı olabilirim tabiki msn'den ve online sürem dahilinde. Saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5