İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicated Satis sitesi icin Turkiye'den ortak ariyorum.

DediHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese merhaba oncelikle..

Kisaca kendimden bahsederek ,projemi sizlere anlatmak isterim.Yaklasik 5 yil , France Telecom bunyesinde ,Fransa genelindeki Datacenterler ile calistigim firma arasinda teknisyen olarak gorev aldim.Bu 5 yillik surecte edinmis oldugum bilgi ve tecrubeler ile kendi isimi yapma karari alarak kendi Firmami acmis bulunmakdayim.Fransada bulunan 3 buyuk Dc ile yakindan temaslarim ve gorusmelerim sonucunda ozellikle Fransa lokasyon sunucu temini icin Turkiyedeki Hosting sektorunde is yapmak istiyorum.

Bu sebeble ki ,Turkiye'de bu sektorde bilgisi olan,bu islere girmek icin firsatini yada zamanini kollayan tecrubeli bilgi sahibi ,musteri iliskilerini duzgun birsekilde kurabilecek,gercekden bu isden para kazanmak icin ve hizmet verebilmek icin yapabilecek ortak ariyorum.

Eger ciddi bir sekilde bu isi yapmak isteyen arkadaslarimiz varsa lutfen asagidaki mail adresine yada site uzerinden PM ile benimle irtibata gecebilirler.Detayli olarak herseyi konusabiliriz.

Daha onceki irtibatta oldugum ve yakin iliskilerimin bulundugu DC ler ile gorusmelerim sonuclanmisdir.Allah izin verirse en kisa surede bu sektorde bende yer almak istiyorum.Bu isler ile bilgisi tecrubesi olan Turkiyedeki Musterilerimize hem destek hem bilgi hem satis olarak her turlu destegi ve bilgiyi verebilecek ,kendini yetistirmis Arkadaslar ile bu ise baslamak istiyorum.

Ayrica sunulacak hizmetler sadece Turk vatandaslarina degil,Fransa,Almanya ve Hollanda musterilerinede hizmet verilecekdir.

Detayli bilgi almak bu isi ciddi bir sekilde yapmak isteyenler lutfen Pm ile bana ulasabilecegim,Msn,Sabit telefon numarasi yada mail gonderirlerse sevinirim.Ben kendilerine donus yapacagim.

Sormak istediginiz sorular vs varsada konu altindan sorabilirsiniz.Elimden geldigince cevaplamaya calisacagim.

Sevgi ve saygilarimla

Msn : [email protected]
Destek: [email protected]
www.Dedihost.Fr
Serveurs Dédié France
25000 Besançon

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5