İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dedicated server çok ucuz

D

delixir

Misafir
Arkadaşlar çok iyi bi yer buldum
45$'a dedicated satıyorlar.. Valla kaçırmayın derim.
Yırtdışında bi türk firması ben 2 aydır kullanıyorum
çok iyi.. http://www.tefon.com/dedicated/
bi inceleyin bence.. bi de almaya karar veren arkadaşlar
olursa maillerine

referans : 54987

yazarlarsa çok sevinirim

B

baskan4ever

Misafir
banada ısmarla ya ahah çek çek ne adamlar varya...

D

delixir

Misafir
ya bu şekilde mesajlarla seviyenizi düşürmeyin. ben ilgilenenler için yazdım ilgilenmiyorsanız almazsınız. kimseye zorla bişey yok. sizin gibi tipler gider bedava hosting alır sayfaları kapanır veya 15-20$'a hosting alır. bi iyilik yapalım dedik ve ben çalışmasam bu firma ile ben de güvenmezdim herkez kendi yolunu belirler...

emeğe saygı gösterin biraz lamerlık yapmayın. bildiğiniz güzel yerler varsa yazarsın yoksa benim yazdığım mesaja firmayı daha incelemeden görmeden yorum yapamazsın. ben 8 senedir web-hosting yapıyorum ve hala 970GB sadece web hosting müşterime verdiğim alan var.

tabi türkiyede böyle işlere girmek sakat. sizin gibi lamerlar var çözüm üretmeden yorum yapan !...

bir kez daha anladım ki TR'de bu işle uğraşanlara iyilik yaramıyor.... Ben 3-4 ay arayıp bulmuşum o şirketi. size pahalı gelebilir tabi sahte kredi kartı yemezler :)

anlayan anlar. üstüne alınan lamerlar cevap yazsın onlara cevabım hazır...

bu arada bi tek buraya ilan bıraktım ve benim referansımla 3 arkadaş üye olmuş onlara da teşekkür etmek istiyorum...

yazdıklarım herkeze değil elbet. dediğim gibi üstüne alınanları göreceğiz.

herkeze iyi çalışmalar. (dengesizler hariç)

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
abicim sana bi tavsiyem var...

yalan söylemek sana yakışmıyor... bir kaç kuruş kazanacağım diye niçin yalana başvuruyorsun... diyeceksin ki hani nerde yalan... işte:

http://forum.iyi.net/viewtopic.php?t=16104

bu topicte sana ulaşmaları için [email protected] adresini vermişsin... sonra da diyosun ki bir sürü araştırdım öyle buldum orayı... kim inanır buna... site senin... kendi siteni bulmak için araştırma yapıyosan o zaman farklı bakırköylük durumlar çıkar ortaya... :)

siteyi inceledim az önce... baktım ki turkçe yardım için bi telefon numarası verilmiş... cep telefonu... sana soruyorum...

telefon olarak cep telefonu veren bir siteye güvenebilir mi insan?

şirket değil büyük ihtimalle... şirket olmaması demek büyük ihtimalle resseller olması demek... ressellerlarla yaşanan problemler de malum herkes tarafından biliniyor... arkadalşların tepkilerini hoş karşılamamışsın... ama bir kez daha düşün...

herkes yanlış sen mi doğrusun?

sevgiyle kal arkadaşım...

D

delixir

Misafir
anlama özürlüsün arkadaş başka söze gerek yok :)
http://www.tefon.com/dedicated
bu sayfayı ben yaptım zaten bi sürü yerde de yazıyor benim yaptığım

2. olarak bu konu kapandı kimse birşey almasın gerek yok alan aldı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5