İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dedicated'da dosya transferi

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sohbet için msn kullanın lütfen. Sayın Ploop ve OnurSQL. Bir dahaki sefere forumdan uzaklaştırılacaksınız. Son uyarıdır. İyi çalışmalar.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada Ploop, makineyi nereden aldın? özellikleri neler? fiyatınıda özelden yazarsan sevinirim :)

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemen hallederiz gerci benim rep power senin repler yanında devede kulak ama :D

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) Rep sorun değil gerçekten. Yanlış anlaşılmayalım yeter. Yoksa kimseyi azarlamak haddimize değil. Show yapma gafletinide göstermeyiz umarım.. Sağolasın yinede.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Normalde pek espri yapmayan biriysen, mesajın sonunda temsili bir smiley koymuyorsan ve bir yetkiliysen, duyuru ve uyarı yapma yetkisine sahipsen ben onu şaka olarak algılamam.

- repi ben verdim.

Neyse , konu dağılmasın :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onur ve Ploop a direk söylemiştim onları. Bir başkasının tepki vereceğini tahmin etmiyordum. Kendileride bunun sonunda yuvarlak yüz olmadan şaka yaptığımı anlarlardı.

Yinede bizi uyaran birilerini görmek güzel. Teşekkürler.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahahaa valla süpermiş :) ortalığı karıştırdım yine kaçtım :D çok eğlendim yahu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi