İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Dedikodu, itiraf, soru cevap scripti - full açık kaynak teslim - Şok fiyat kaçırma

umutacar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herhangi hazır bir yapı kullanılmadan tamamen özel hazırlanan yazılımımız tanıtım ve versiyon ilerlemesi için v1. şok fiyat ile satışa başlamıştır, hemen yazılıma sahip olarak sürekli geliştirilecek üst versiyonlara ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Yazılım dili: Php Pdo Fonksiyonel yazılım
Full responsive ile tüm cihazlarda sorunsuz kullanım
Fiyat: 20 TL

V1. ALAN SATIN ALAN ARKADAŞLAR SÜREKLİ VE HIZLI GELİŞTİRİLEREK SATIŞA ÇIKARTILACAK ÜST VERSİYONLARA ÜCRETSİZ SAHİP OLACAKTIR. V1. TANITIM FİYATI İLE SATIŞTADIR.

Demo:
https://www.kisa.link/NqkK

İLETİŞİM: Skype& Mail : [email protected], WhatsApp, Telegram, BiP : 05434080000
Özel Mesaj Kutusu yetersiz olduğu için bu iletişim kanallarından birisini kullanırsanız memnun olurum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
biraz daha geliştirilebilir. bu haliyle çok yalın olmuş ama yine de iyi. üst versiyonda nasıl güncellemeler olacak?fiyatı çok uç olmayacaksa v2 beklenebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5