İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

delircem artık :(

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ne facebook'da abone yukseltebiliyoruz nede sayfa yükseltebiliyoruz hiç birşey yapamıyoruz ilerliyemiyoruz. zenginler nedemiş "para para" fakirler ve benım gibiler nedemiş para'nın gözü kör olsun... isyeeeeeeeeeeeannnn bir site yokmu adam gibi abone ve sayfa kasmak için.... ilerleyemiyorum kımse yardım etmiyor
abonesi ve sayfa hayranları çok olanlar para için yapıyo. demiyor kimse bu arkadaşımında olsunda oda başka birisi için yapar ve oda kazanır..
bir birimize yardım etmezsek kım kıme yardım edicek. iyilik sever biri yokmu bana yardım edecek ???

şuan benim küçülüşümü izlemektesiniz küçülüş oranım [eksi%100 ...]

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
yaşın dolasıyla yazdıklarını hor görmemek gerek

çatlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
başlangıç olsa o basamaklardan yukarı çıkmasınıda bilirim ... maddi durumda şuan yok olsa buraya düştüğümü görmezdiniz...

B'ask'ent.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam bu dediklerinizin aynısı bende yaşıyorum :D tek değilsiniz yani.

ilk önce maddi durumun iyi olcak kardeş , geriye tek iş aklını kullanmak kalıyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5