İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

deltoit.com a sponsor arıyorum

emrag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deltoit.com a sponsor arıyorum (bulundu)

BULUNDU

ilgilenen herkese teşekkürler.

---------------------------------------

şu anki hostingin aşırı yavaşlığından dolayı bir çok kullanıcım mağdur oluyor bazen sitenin 1 gün boyunca bile açılmadığı oluyor.

Site denizli de bulunan liselerdeki öğrencilerin internette buluşabilmeleri için açıldı. Denizlide tek olması ve oldukça geniş diyebilceğimiz bir alanda adımızı duyurduğumuz için (sadece denizliden bahsediyorum) her geçen gün üye sayımız artmakta. Sitemiz şu anda 3. ayını doldurmamış olmasına rağmen çok ii bir başarı grafiği elde etti. (sitenin alt yapısı yaklaşık 10 ay öncesine dayanıyor. domain değişikliklerinden önceye).
şu an sadece forum sitesi olarak yayındayız. Ancak ana sayfa için çalışmalara başlandı.

Sitenin açılma hızı kullanıcılarımızı deli etmyecek :) bir sponsor arıyorum.

http://www.deltoit.com

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

veritabanına bağlantı yapmıyor :)

E

EmPaTi

Misafir
sana sponsor olabirlim xenon 3 maikna vede turkiye işin içinde öğrenciş oldumu ben bişr öğretmen olarak dayanamıyorum.. [email protected] ekle goruşelim..

emrag

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OnurSqL' Alıntı:
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

veritabanına bağlantı yapmıyor :)

doğaldır dediğim gibi bazı zamanlar bir gün boyunca kapalı kaldığımız oluyo.

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emrag' Alıntı:
şu anki hostingin aşırı yavaşlığından dolayı bir çok kullanıcım mağdur oluyor bazen sitenin 1 gün boyunca bile açılmadığı oluyor.

Site denizli de bulunan liselerdeki öğrencilerin internette buluşabilmeleri için açıldı. Denizlide tek olması ve oldukça geniş diyebilceğimiz bir alanda adımızı duyurduğumuz için (sadece denizliden bahsediyorum) her geçen gün üye sayımız artmakta. Sitemiz şu anda 3. ayını doldurmamış olmasına rağmen çok ii bir başarı grafiği elde etti. (sitenin alt yapısı yaklaşık 10 ay öncesine dayanıyor. domain değişikliklerinden önceye).
şu an sadece forum sitesi olarak yayındayız. Ancak ana sayfa için çalışmalara başlandı.

Sitenin açılma hızı kullanıcılarımızı deli etmyecek :) bir sponsor arıyorum.

http://www.deltoit.com

Destek olmak isteriz, iletisim icn mail & msn : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5