İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Denetim-Masasi Büyük Proje - Ortak Aranıyor.

tarbey12347

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
banner.jpg

Merhaba değerli iyinet severler.

Yeni açmış olduğumuz web sitemizin tabanı atılmıştır.

Açıkça belirtmek isterim ki bu projemizi en az 10 Yıl kadar sürdürmeyi planlıyoruz

Çoğu forumdan tecrübeli arkadaşlar toplanmaya başladık. Webmastersitesi'nden geliyorum. Sizlerinde bu projeye olumlu bakacagınızı düşündük. Lütfen yazımı sonuna kadar okuyun.

Amacımız webmastersitesi.com gibi içeriğinde kaliteli paylaşımlar yapılan büyük forumlardan biri olmak. Hedefimiz ilk 3 e girmek şimdilik.

Kimi arkadaşlarım şunu söyleyecekler '' Yahu forum için geç kalınmadımı ortada bir sürü forum dolaşıyor''

Cevabım şu şekilde tabiki evet dogru. Forum Sitesi için geç kalındı. Fakat ekip arkadaşlarımız gerçektende internet aleminde çoğu forumda tanınan isimlerden. Yönetim kadrosu gerçekten de çok tecrübeli. Kısa zamanda büyük bir yükseliş yapacagımıza inanıyorum

Şimdi lafı uzatmadan vesselam diyelim;
Forumumuza admin arkadaşlar aranmaktadır. Moderatör Yada SMod da olabilir hangisini isterlerse o mevkiye yükseleceklerdir.

Aramıza katılacak arkadaşlardan beklentim sabırlı olmalarıdır. Saygı çerçeveside çok önemli. Forum yükseldiği zaman Reklam, Backlik, Ücretli üyelik, Ücretli Ranklar, yani sitenin tüm geliri bölüştürülecektir.

Site Adresi:
denetim-masasi.com

İletişim;

Buradan da ulaşabilirsiniz

İyinet üzerinden pm ile dönüş yapmayın pek sık girmiyorum.

Yada Buradan

Saygılarımla

Güzel bir porjeye benziyor.Tabii güzel bir ekip kurarsak ilk 3 sıraya girmek kolaylaşacaktır.

İlgili bölümleri açtığınız zaman burdaki ticaret konularımı orada da açarm :)

Arkadaş gerçekten güvenilirdir. Bu zamana kadar hiçbir başarısız projesini görmedim.

Farklı forumlardan alıntılardır. Herkeze Teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi