İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

denizbank bonus kartın, kart aidatının 15 YTL si geri alınabiliyor

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Geçen gün denizbank bonus kartımın kredi kartı ekstresini incelediğimde kart aidatı olarak 30 YTL kesildiğini gördüm ve hemen denizbank müşteri hizmetlerini aradım..Müşteri temsilcisine bunun haksız yere alınan bir para olduğunu ne kadar anlattıysamda sadece 15 YTL yi bonus olarak kartıma iade ettiler..Bu 15 YTL de müşteri hizmetlerini arayan herkese yatırılıyormuş..Aramayıp ilgilenmeyen ise hiç yoktan 15 YTL sini bankaya hibe ediyor..Ben de şimdilik 15 YTL yi kurtardım ama işin peşini bırakmayıp dilekçemi tüketici hakem heytine sunacağım yine..bakalım sonuç ne olacak.Bu arada örnek dava dilekçesi ve tüketici lehine sonuçlanmış dava dosyalarını ekte veriyorum...Mutlaka itiraz edin ve haksız yere paranızın alınmasını engelleyin..

itiraz formu ve dava dosyası eki

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hiçbirşey olmaz.Kartı alırken sözleşme imzalıyorsun,o sözleşmede bu para mevzusu geçiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5