İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"Denizli'yi satan haindir"

nusretim01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beşiktaş’ın eski yöneticisi Reha Muhtar’ın Kanaltürk’teki ‘Son Kale’ programında, ortaya attığı iddiaların yankıları sürüyor. Hürriyet’in “Denizli’yi satan futbolcu kim?” ve “O futbolcu Denizli’nin gözdesi” başlıklarıyla manşetlerine taşıdığı iddialara siyah beyazlı takımın tecrübeli futbolcularından İbrahim Üzülmez sert tepki gösterdi: “Denizli’yi satan şerefsizdir, haindir!”
Reha Muhtar’ın, “Beşiktaş’ın uluslararası bir oyuncusu idmanlarda duran top ve gol çalışması yaptırılmadığını ve nasıl gol atacaklarını bilemediklerini söylüyor” şeklindeki iddiaları üzerine, takımı toplayıp oyuncularla tek tek görüşüp Reha Muhtar’ın sözlerini aktardığını ifade eden İ.Üzülmez, şunları söyledi:

"Açıklamayan suçludur"

“Beşiktaş takımında hocasını satan futbolcu varsa haindir. Reha Muhtar, o futbolcudan ‘uluslararası bir isim’ diye bahsediyor. Onunla Fransızca mı, Portekizce mi, yoksa İspanyolca mı konuşmuş? Soruyorum; bu takımda Denizli’yi kim suçlayabilir? Eğer olay gerçekse, eski bir yönetici olarak haberdar etmediği için Muhtar da suçludur.”

Geçen sezon Mustafa Denizli yönetiminde çok çalışarak iki kupa kazandıklarını hatırlatan İ.Üzülmez, “Mustafa Hoca’nın sisteminde bir değişiklik yok. Evet, gol yollarında sıkıntı çekiyoruz ama peş peşe kazandığımız maçlar unutulmasın. Bu iddiaların F.Bahçe derbisi öncesine denk gelmesi düşündürücü. Reha Muhtar, futbolcunun ağzından böyle bir söz duymuşsa bunu açıklamalı. Kimse bizleri suçlu gibi gösteremez” dedi.

"Aramızda yeri yok"

Takım arkadaşlarıyla yaptığı görüşmenin içeriği hakkında da bilgi veren Üzülmez, şöyle devam etti: “Takım arkadaşlarımla konuştum ve böyle bir söz söyleyenin hain olduğunu söyledim. Arkadaşlarım da benimle aynı aynı fikirde olduklarını ifade ettiler. Muhtar’ın bahsettiği karakterde birinin aramızda barınması zor.”

"Derbi öncesi bu oyunlara gelmeyiz"

Reha Muhtar’ın iddialarının F.Bahçe ile oynayacakları derbinin öncesine denk gelmesinin düşündürücü olduğunu söyleyen Mustafa Denizli, “Oyuna gelmeyeceğiz” dedi. İddialar için, “Çok ayıp” yorumunu yapan Denizli, şunları söyledi: “Türkiye’de gol çalışmasını en iyi yaptıran hoca benim. Benim çalıştırdığım takımların attıkları gollerin oranlarına ve çıkardığım golcülere baksınlar. Birileri dereye taş atıp, suyu bulandırma çabasında. Biz güçlüyüz ve bu tür oyunlara gelmeyiz.”

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi