İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

deprem oldu; simav-Kütahya

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ben de konu açmaya geldim bizim ev çok şiddetli sallandı.geçmiş olsun başka yerlerde hasar yoktur umarım

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
evet sandalyem çok sallandı arkama baktm biri itior sandm resmen Allah'ım sen koru bizleri.Öncü olmasın ondan korkuyorum :(

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
çanakkale'de de hissettim çok fenaydı allah korusun. pc masam çok kötü sallandı.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
iizmirde mi hissettin? acaba nerde oldu?

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İstanbulda yaklaşık 3 dakika önce bir deprem meydana geldi, henüz yetkililer tarafından bir açıklama yapılmamış olsada 3,5-4 büyüklüğünde bir deprem olmuş olacağı zannediliyor.

Gemlik Körfezinde

MDs`

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Marmara'da 23:16'da henüz şiddeti ve merkezi henüz belli olmayan bir deprem meydana geldi. Marmara'da meydana gelen deprem, İstanbul'un büyük bir bölümünde ve Yalova'da da hissedildi.

İlk gelen bilgilere göre sarsıntı esnasında panik olan bazı vatandaşlar sokağa çıktı...
Aynı anda İzmir'de de deprem meydana geldiği bildiriliyor.

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/Gundem/2011/05/19/istanbul-sallaniyor

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
merkezi kütahyaymış, geçmiş olsun

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
kandillinin sitesi kitlenmiş yine. Herkese geçmiş olsun. İnşallah ciddi bişey yoktur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi