İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Deprem

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
2006.10.20 21:15:24 40.2635 27.9843 12.9 -.- 5.2 -.- KUŞ GÖLÜ

geçmiş olsun..

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende balıkkesır cıvarlarındayım ama ben hep sallanıyorum sub wofferlar saolsun sallamaya alıstım cıddı anlamda hıc etkılenmıyorum basıma bısey dusmedıkten sonra bısey olmaz

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nedense Son Zamanlarda Deprem'i Duymaz oldum :)

Yer Bursa/GemLik

Dısarda gürültü duydum ve bir cıktım ki millet sokaklara caddelere dökülmüs.
Apışıp Kaldım noLuyor diye.

Yani Bu deprem'ide duymadım...

DevamI geLmez in$aLLah..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Allah esirgemiş. Daha büyük afatlardan Allahu teala korusun

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
istanbul 22.50.

nixcon datacenterında her hangi bir problem yok, endişelenmeyin. bildiğiniz gibi, "pro-active earthquake stopper" sistemi en ufak bir sarsıntıda devreye girerek, tüm sunucuları çelik örgülü raktaplarla "move away" adlı uzaklaştırıcı ek sistemle abluka altına alıyor.

ne alaka çözemedim :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kötü bi haber gerçekten umarım devamı gelmez ama böyle küçük küçük sarsıntılar asıl sarsıntının gücünü azalttığı için yararı var (jeolok babası olandan dandik bi açıklama)

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese buyuk geçmiş olsun inş. arkası gelmez

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yalnız böyle durumlarda foruma koşup thread açmak yerine dışarı çıkarsanız daha hayırlı olur sizin için bi dahakine aklınızda bulunsun heh umarım devamı gelmez.. geçmiş olsun herkese.

Deprem sırasında forumda geziniyordum deprem olmaya başlayınca benim gibi 7. katta oturuyorsan aşağıya inme şansın pek yok. Bende artık ölürsek geride bir anı bırakıyım diye açtım yeni konuyu. Herkese çok geçmiş olsun. Ayrıca Şimdiden iyi bayramlar. :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
istanbul 22.50.

nixcon datacenterında her hangi bir problem yok, endişelenmeyin. bildiğiniz gibi, "pro-active earthquake stopper" sistemi en ufak bir sarsıntıda devreye girerek, tüm sunucuları çelik örgülü raktaplarla "move away" adlı uzaklaştırıcı ek sistemle abluka altına alıyor.

valla varya ben en çok dc ye bişi olmuştur diye korktum...eş dostu ....tir et dc ye bişi olmasın :D...komik yaaaaaa :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5