İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

depresan.net yazarı olmak istermisiniz?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
burada yazacakların msnden ordan burdan yazdıklarınla farklı olsun ama :D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
gw06q.jpg

Hala pellentesque luctus est ac elit vestibulum cursus. Morbi vestibulum aliquam mi, id lobortis est cursus sit amet. Proin lacinia pulvinar tellus, a porttitor mi placerat at. Vivamus ultrices ultricies diam lobortis imperdiet. Nam porta, leo quis vulputate gravida, sapien diam ultricies felis, et volutpat magna risus ut elit. Etiam odio lacus, ultrices et posuere sit amet, pulvinar commodo nunc. Sed eget mi nisi.

Donec ac metus dolor, sed interdum orci. Denize sed et metus turpis, ut malesuada sem. Mauris est ipsum, porttitor id posuere at, tincidunt non orci. Duis eget varius mi. Sed tellus purus, placerat vitae convallis sed, molestie quis risus. Mauris consectetur ligula non nisl pharetra tempor. Vestibulum posuere, nisi in lacinia vestibulum, ante risus accumsan neque, vitae facilisis dolor tellus a enim. Aliquam erat volutpat.

Vivamus sed eros lisanssıza, in consequat lacus. Vestibulum malesuada massa a diam laoreet bibendum ac sed arcu. Mektuplar in pretium arcu sit amet nibh iaculis facilisis. Integer quis orci sapien, sit amet tempor mauris. Morbi sit amet ligula consectetur diam tristique gravida vel ut ante. Cras in lorem sit amet nisl malesuada molestie. Donec et quam vitae tellus pellentesque lacinia. Praesent non mollis nibh. Curabitur vitae tempus magna. lisanssızam ac ligula nunc.

Proin vitae facilisis nisl. Nunc pulvinar consectetur dapibus. Sed vel venenatis massa. Vestibulum scelerisque lorem et risus pulvinar mattis. Morbi fermentum ultricies lacus vel accumsan. Donec ut nibh sapien, in interdum leo. Cras ornare vulputate tellus, et viverra purus faucibus id. Yazıyor morbi turpis felis, dictum nec vehicula vitae, vestibulum vitae ante. Vestibulum velit orci, varius rhoncus tincidunt in, vestibulum a mi. lisanssıza at posuere metus. In hendrerit interdum libero, vitae tempor lisanssıza vestibulum vulputate. Ut velit sapien, gravida a commodo sed, venenatis ut turpis. Cras pulvinar mi sit amet ante faucibus nec fringilla nibh sollicitudin. Cras non est id nisl vehicula accumsan eu quis ipsum. Phasellus mattis laoreet venenatis. Pellentesque id urna augue musun?

İlk makalemi yazdım. Oldukça anlamlı ve kaliteli bir makaledir. 5 paragraf, 78 cümle, 1453 kelime, 6538 karakter vardır (boşluklar dahil, 3-5 aşağı yukarı).
Ücretimi milli piyango yılbaşı biletleri olarak gönderebilirsin.
Yoksa eksi ticaret puanı vereceğim ve hakkında dolandırıcılık konusu açacağım.
Hadi baş baş!

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
yazmazsan zaten meraktan gidicem

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun. Sana son bi şanş. Seç
1. burda genelden yazacam, herkes okuyacak.
2.özelden konusalım, kimse duymasın.
Buyur

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kişisel oynayacaksan kimsenin bilmesine gerek yok
blog ön planda ise pöykür.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
İkisi de var aslında da . Blog ön planda deyu burdan yazayım :elleme
Yıllar evvel uzun süre seni telefondan dişi biri gibi işletip, blog kullanıcısı falan alıp, bloguna yazı yazdıydım. mesajlaşmıştık uzun süre hani :(
Sende bi kız yazarım var diye sevinmiştin :aşık: o bendim şafak :(
Çok mahcubum :kızdım:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
insan daha fazla yazı yazardı :(

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Tamam. yazarın olacağım. İstediğimi yazabilme özgürlüğü ver. bi de samanpan deyu bi kullanıcı aç.
bu yaptığım ayıp karşısında her hafta 1 yazı yazacağım. söz

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kusura bakma vasıfsız almıyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
zaten o konuda fenevbahçeli taraftarlar vardı konu başlığı sevgiyle ilgili bişeydi
beğenmemiştim

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
itiraf.com yaptınız burayı. [MENTION=31838]samanpan[/MENTION] bir sene bekledikten sonra gerçekleri itiraf etti. flash flash.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
daha yaratıcı kandırma yöntemleriyle gel bundan sonra :D

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
ulan gören de kanmadın sanar he. kız sana mesaj attı diye havalara uçuyodun. konusturma şimdi beni.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
uçacam tabi, bi kız mesaj attı sonuçta

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5