İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dergi çıkartmak.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitemdeki üyeler için,gene üyelerimiz yazıp çizeceği hoş bir dergi çıkarmak istiyorum.
Renkli-renksiz ücret nasıl değişir bilemiyorum.
15-20 sayfalık bir şey düşünüyorum.
Örneğin aylık 100-200 tane basımda,ne kadara mal olur renkli-renksiz?

Yardımcı olabilecek,bilgi sahibi arkadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Sitemdeki üyeler için,gene üyelerimiz yazıp çizeceği hoş bir dergi çıkarmak istiyorum.
Renkli-renksiz ücret nasıl değişir bilemiyorum.
15-20 sayfalık bir şey düşünüyorum.
Örneğin aylık 100-200 tane basımda,ne kadara mal olur renkli-renksiz?

Yardımcı olabilecek,bilgi sahibi arkadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum.

işin baskı kısmı sakat...hiç girme derim.
200 adet ofset baskı dersen zaten lafını bile etme aşırı pahalıya gelir. Belki dijitalbaskı işini çözer ama onun içinde kapak+tutkal ya da tel dikiş gibi mücellitlerle oda az maliyetli olmayacaktır.
birde dergi ve katalog gibi sayfalı işlerde forma düzeni vardır. 4 ve katları ile artar. bu durumda 15 sayfa değilde 16 sayfa demek daha doğru. 16 sayfada bir forma demektir. vs.vs.vs.
ama cidden düşünüyorum belli bir bütçem var dersen seni iyi yerlerle görüşterebilirim.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şöyle bir şey olmalı.Üyeler abone olmak isteğindeler fakat aylık ücreti 5-10 ytl arasında olmalı.yani 10 ytlyi geçmemeli.Yani dergi başına masraf zarar ettirmemeli.Mümkünse görüştürürseniz sevinirim.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
açıkçası bende ne dersem afaki konuşmuş olurum. benim çalıştığım bir kaç firma var onlarla irtibata geçip ön fikir alırım sonrasında ise sana haber veririm takibini yaparsın...
bu arada söyleceğim muhtemel yerler İstanbul'da olacak bilgine.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
problem değil,öncelikle internet-telefon görüşmesi olur.fiyatta anlaşılırsa detaylı olarak görüşmek için gidebilirim.istanbulda ikamet ediyorum zaten.

ilginiz için çok teşekkürler,bekliyorum dönüşünüzü..

ekstra bilgileri olan arkadaşlarda yardımcı olurlarsa sevinirim bu arada

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5