İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

derin nefes alın ve tıklayın...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Yavaş yürüyen engelliyi bıçakladılar...Gaziantep'te, bir engelliyi yaya geçidinde yavaş yürüdüğü için bıçakladığı iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı.

Gaziantep’te bir ayağında engel bulunan 31 yaşındaki Mehmet Gülkoncası, Atatürk Bulvarı'nda, araçlar kırmızı ışıkta durduğu sırada yolun karşısına geçmeye çalıştı.

-Ancak Gülkoncası yolun ortasındayken araçlar için yeşil ışık yandı.

-Yeşil ışıkta yoluna devam etmek isteyen bir otomobildekiler, Mehmet Gülkoncası'nı çabuk yürümesi için korna çalarak uyardı.

-Ardından otomobilden inen 3 kişi, engelli olduğunu anlatmaya çalışan Mehmet Gülkoncası'nı bıçakladıktan sonra otomobille kaçtı.

Gülkoncası, çevreden gelen vatandaşların haber vermesi üzerine gelen ambulansla Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Polis, çevredekilerden aldığı bilgi ve yaptığı araştırma sonucunda, engelliyi bıçakladığı iddia edilen 27 KD 066 plakalı otomobildeki İ.K, İ.K. ve B.A'yı gözaltına aldı.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25195157/

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
bunları bize vereceklerki insan olmadıkları zaten belli.Ben bazen adaletin yeterli olmadığına inanıyorum.Bence o hayvanlarında ayaklarını kırmalı.Kısasa kısas.
yuh yuh yuh

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5