İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DersBul.Net Webmasterlere Yönelik Çekiliş

kubilay_oral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar DersBul.Net olarak sürekli promosyon dağıtımları yapmayı hedefliyoruz. Bunun ilki şu anda devam ediyor. O bitmeden webmaster arkadaşlar için yine bir promosyon yapmak istedim.

1. olan arkadaşa 25 TL değerinde wheel paketi. (incele)

2. olan arkadaşa ise 7 adet pr5-8 arası siteden ve 15 adet prli makale sitesinden imleme veriyorum.

Nasıl Katılınız?

2 çekiliş hakkı: http://www.dersbul.net/icerik-yolla/ kısmına girip internette gördüğünüz eğitimle ilgili bir linki sitemize imliyorsunuz. Açıklama 20-30 kelime özgün oluyor. Diğerleri zaten malum.

1 çekiliş hakkı: Bu çekiliş konusunu sitenizde ya da Facebook&Twitter hesabınızda paylaşmanız gerekir.

Çekiliş haklarını kazanmanız için bu konumuza aşağıdan yorum bırakarak aktivitenizi belirtmelisiniz.

Şartlar ve Ayrıntılı Bilgi

En az katılım sayısı 15'tir. Altında kalınırsa çekiliş iptal edilecektir.
  • Katılım süresi 09.06.2012 günü gece 23:59'da biter. 10.06.2012 günü kazanan 2 kişi sitemiz üzerinden duyurulur.
  • Dersbul.Net kampanyada değişiklik yapma hakkını ve imleme kurallarına uymayan içerikleri diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5