İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DESEM Cisco Kursu

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Konu açma yeri burasımıdır bilmiyorum ancak bir arkadaşım yurtdışına gideceği için bana bıraktığı birkaç şeyden birini uygun bir şekilde devretmek istiyorum.

http://www.desem.net/kurslarDetay.asp?id=16
Burada görülen CISCO kursu, 2.kurdan itibaren arkadş devam edemeyeceği için bana bıraktı. Benim de açıkcası ilgi alanım değil ve pek zamanım yok.
Hafta içi salı - perşembe 18:30 da İzmir / Alsancak DEÜ Rektörlüğü arkasında yapılıyormuş kurs (2.kurun ilk dersi önümüzdeki salı).

12 hafta kaldı ve haftada 8 saat. Kalan kursların parasını ödemek zorundaymış arkadaş, iptal şansı yokmuş.

Tabii bedava verilmez ancak bu kursa uygun bir fiyata ben gitmek isterim diyen bir kişi varmıdır?

Kurs toplamda 4kur, ilk kur bitti, kur başı 200YTL ödeme.

PM, msn (profilimde), cevap olarak salıya kadar bilgilendirirseniz sevinirim yoksa zorla cisco'cu olcam :(

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hiç gidemedim kursa...
Ne iştir anlamadım, arkadaş gitmediği kursun parasını ödüyor, utanmadan çatır çatır alıyorlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5