İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Design.iyi.net tasarım eklemek?

lost42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar, dün quizi tamamladım. Fakat bu quiz bir onaydan falan mı geçecek tema ekleyebilmem için acaba?

Geçecekse ne kadar sürecek ya da bir bilgilendirme maili v.s gelecek mi?

Temalarım bölümüne bir ekle butonu falan mı gelecek onaylanınca?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Quiz başarılı sonuçlanmış ise yönetim tarafından bir onay gelecek. Daha sonra üye girişi yaptıktan sonra "temaların, hesabım ..." bölümünde "yükle" bölümü açılacak ve tema yüklemeyi oradan yapacaksınız.

Konu hakkında Trgy ile iletişime geçerseniz daha iyi olur.

lost42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Quiz başarılı sonuçlanmış ise yönetim tarafından bir onay gelecek. Daha sonra üye girişi yaptıktan sonra "temaların, hesabım ..." bölümünde "yükle" bölümü açılacak ve tema yüklemeyi oradan yapacaksınız.

Konu hakkında Trgy ile iletişime geçerseniz daha iyi olur.

peki başarısız sonuçlandıysa :p başarısızsın diye de mail gelecek mi?

fireworks sorusu vardı 2 tane falan :D onlar sakat... fireworks hiç kullanmadım.

T

trgy

Misafir
Başarılı bir şekilde geçmişsiniz. 24-48 saat içerisinde kontrol ediliyor. Başarılı olduysanız ya da olmadıysanız bilgi verilmiyor girip hesabınızdan bakmanız gerekiyor.

53hacker89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başarılı bir şekilde geçmişsiniz. 24-48 saat içerisinde kontrol ediliyor. Başarılı olduysanız ya da olmadıysanız bilgi verilmiyor girip hesabınızdan bakmanız gerekiyor.
Benimde 1 ay oldu herhalde..
İki kere iletişim kısmından mesaj da attım dönen olmadı..

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Yarından sonra girip bende bir kendimi deniyim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5