sohbet odaları

DeskGate IT Çözümleri

duraner

Yasakli Uye
Bilgiler
Katılım
11 Aralık 2012
Mesajlar
6
Reaksiyon
0
Puanları
0
Yaş
46
131 Aydır Üye
IT personelinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan DeskGate yazılımı, çok sayıda kıymetli kurum tarafından tercih edilmektedir. Bankalar, ordu ve devlet daireleri de veri güvenliği konusunda DeskGate tercihinde bulunuyor.
Şirket çalışanlarınızın bilgisayarda hangi programları kullandığı, internette hangi siteleri gezdiği bu yazılımda kayıt altına alınır. Verileri loglama, dosyaları yedekleme, personel takibi yapma, envanter raporu çıkarma gibi özellikler, yazılımda yer almıştır.
Deskgate.com adlı internet adresi içerisinde de bahsedildiği gibi, DeskGate yazılımını kullanan kurum yöneticileri dilerler ise personellerine çeşitli siteleri yasaklayabilir. Site yasaklama özelliği yazılımın en beğenilen özellikleri arasındadır.
Yazılımda çok kapsamlı bir ticket sistemi de mevcuttur. Bu ticket sistemi sayesinde, müşterileriniz ile zaman kaybı yaşamadan iletişim kurabilirsiniz.
DeskGate hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz,

İrtibat numarası: 0216 388 6635
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst