İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Destek & Satış Elemanı arayanlar..

KontorMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhabalar ,

Firmalarına Destek veya Satış sorumlusu arayan kişiler varsa konu altına veya özel mesaj olarak ulaşmalarını rica ediyorum..

Neler yapabileceğim hakkında bilgi edinmek isterseniz özelden görüşmek isterim..

Daha önceden çalıştığım firmalar ;
  1. VirgülHOST
  2. ESNET İnternet ve Bilişim Hizmetleri
  3. OWNHOST

Bana özel mesaj atarak veya profilimden iletişim adresimi eleyerek ulaşabilirsiniz..

Güncel bilgi ve gelişmeler hakkında lütfen özel mesaj atınız.

22.11.2011' Alıntı:
Elde olmayan sağlık problemlerinde dolayı ani ve acilen hastaneye yatırılmıştım , R10 üzerinden yakınımda bulunan herhangi bir arkadaşım da bulunmadığı için bunun duyurusunu yapamadım ve birden çıkış yapmak durumunda kaldım ... Kardeşime söyledim siteye girmiş ancak kullanıcı girişi yapamamış becerememiş. Hastalığımı atlattığımı belirtmek isterim ve tekrardan aranıza kaldığım yerden devam ediceğimi belirtmek istedim. İş arayışım hala geçerli , CV için konu altına yazabilirsiniz PM atabilirsiniz... Daha önceden mesaj atanlarda tekrar atabilir çünkü çalışma düzeninde değişmeler yapılabilir anlaşabiliriz.

Herkese iyi çalışmalar ve iyi akşamlar diliyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5