İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Detaylı tema edit işi verilecek. (Sadece ehil olanlar lütfen)

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar,

Geniş çaplı bir tema edit işi var, edit dediğim eklemeler büyük çaplı değişiklikler vs.. de var.
İsterseniz hazır tema üzerinden yaparsınız (hani bana daha mantıklı geldi, daha hızlı ve kolay olur) veya farklı bir tema önerirsiniz ya da isterseniz de kendiniz yapabilirsiniz.
Maksat;
1- Benim istediğim / isteyeceğim tüm işlevselliğe yanıt verebilsin.
2- Görsel açıdan, SEO açısından ve ön/arayüzleri kullanıcı açısından cazip olsun.
3- Devamında (çok farklı eklenti, değişiklik, eklemeler vs.. hariç) size ihtiyaç duymadan gerekli değişiklikleri ben panelden yapabileyim.

Örnek tema: https://themographics.com/wordpress/listingo/

Bu tema üzerinde kayıt seçeneklerinden profil özelliklerine, ilan açılma seçeneklerinden arama sonuçlarına kadar birçok değişiklik yapılacak.
Tema zaten aynı zamanda wordpress blog - shop - forum barındırmakta. Biz de bunların tamamını kullanıp bilhassa kayıt - kullanıcı kontrol paneli - profil - ilan seçenenkleri - arama seçenekler üzerinde değişiklikler yapacağız.

Talip olanlar varsa önce temayı bir incelesinler. Akabinde bana yazarlarsa daha detaylı bilgi verirrim, siz de fiyat teklifinizi verirsiniz.
Öncesinde birkaç hususu da belirtmek istiyorum:
  • Lütfen sadece işinin ehli kişiler yazsın. Amatör, yarı profesyonel veya kendini konu hakkında geliştirme aşamasında vb.. kimse yazmasın. Ben bu işi biliyorum, wordpress - temalar vs.. benim işim. Her türlü evirir çeviririm istediğim şekle sokar, istediğim özellikleri eklerim (tabiri caizsse öttürürüm) diyorsanız yazın.
  • Fiyat konusunda makul mantıklı teklifler bekliyorum. Tamam geniş çaplı bir edit işi ancak neticede bir tema edit işi, baştan bir script yazılmayacak. Tema zaten çok fazla özelliğe sahip biz bunların bir kısmını evirip çevireceğiz vs.. (Yapılacak işler konusunda detayları dönüş yapanlarla görüşeceğim)
  • Benim şu anda aklıma gelmeyen yazmam gerekn atladığım / sizin aklınıza gelen ve sormak istediğiniz vb.. şeyler olursa yine konuşuruz.

Yazmadan önce demoyu inceleyin lütfen. Arzu edene kurulmuş demo linki de verebilirim. paneli vs.. de görebilir.

Herkese kolay gelsin.

SABYA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar,
İş verilmediyse bana ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5