İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

( Dev ) Forum Ekibi Kuruluyor.

elifisci

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
forum işi gerçekten zor başarılar dilerim projenizde.

Velexa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmada bence tutmucak.Forum açacak arkadaşlar artık şu basit hatalarınızdan vazgeçin.Her önüne gelen forum açmaya başladı ve bir süre zorluyor tutmayınca bırakıyor.Yaptığı masraf verdiği emek hepsi boşa.şöyle bi bakın etrafınıza her taraf forum ve bunların arasındada r10 gibi webmastersitesi gibi hatta ve hatta iyinet gibi rakipleriniz var.Siz eğer bir forum açacaksanız bana bu forumlara göre cezbedici bişey koyacaksınızki ben oraya üye oluyum.İçerik yok konu yok mesaj yok üye yok sıfır forum kim gelir ?

Ayrıca forum açacaksanızda diğer forumlara gidip konu açıp forumumuz açılmıştır herkezi bekleriz demeyin.Bu sizin büyük oranda prestij kaybınız demektir.Forum açmak öyle alan adı satın alıp ücretsiz script kurmakla olacak is değil.Eğer güzel bir iş yapmak istiyosanız belirli bir reklam bütçesi kendinize ayırıcaksınız.Reklam vereceksiniz.

Yani uzun lafın kısası ne kadar ekmek o kadar köfte.Forumu tek başına aç sonra rakip forumlara git ordan admin topla getir.Rakip forumdan gel reklam yap.

Bir forum projesine başlayacaksanız eğer tanıdığınız güvendiğiniz belirli sayıda insana ihtiyacınız var.Forum demek ekip demektir.Tek kişilikte ekip olmaz.

Simdi çok biliyosan senide görelim diye kızıp atlayacak insanlar çıkacak bu yorumuma ama ben sizlerin iyiliği için söyledim bunları.Çöpe atacak vakti ve parası olan varsa buyursun devam etsin aynı taktikle.Forumu aç rakip forumdan admin topla.Sonra üye bekle.Baktın kimse gelmiyo konu başına 10 kuruş veriyorum de kendine köle ara.

Bu işin bir tane altın kuralı varsa oda moderatörlerini ücretsiz çalıştırmaman gerektiğidir.Vaktini babanın hayrına harcamazki kimse.Bedava moderatörlük yapan arkadaşlardanda alacağın verim bellidir.Kimse kara kaşının kara gözünün hatrına forumunu popüler bir forum seviyesine getirmek için çaba sarfetmez.

Neyse tutmayacağı baştan belli ama ben genede size başarılar diliyorum.

Hypnos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok yanlış konuşmuşsun Velexa.Şimdi iyinet kurulurken o kadar rakibi vardı. Senin gibiler oldukça internet gelişmiyecek.

pm lütfen

AbaLi_09

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çoluk çocukta bu işlere sardı ya sonumuz hayır olsun iki kuruş para bulan site sahibiyim diye site açıyor ne bilgi ne var ne birşey var yok şöyle projem var yok şöyle durumu var hepsi fasa fiso boş işler bunlar

erkolay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnsanların hevesini kırmaya çalışmayın boş yere. Onları daha da kamçılıyordur bence. Wm forum sahibi olarak, işi kolay değil diyorum tabi ki, ve çok sabretmesi gerekecek arkadaşın. Başarılar dilerim.

se_video

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çoluk çocukta bu işlere sardı ya sonumuz hayır olsun iki kuruş para bulan site sahibiyim diye site açıyor ne bilgi ne var ne birşey var yok şöyle projem var yok şöyle durumu var hepsi fasa fiso boş işler bunlar

Önyargılı konuşmanız da sizin jer şeye ne kadar kötü yaklaştığınızı gösteriyor. Bizim millette var bu genelde. Birisi bi forum kurduğu zaman genelde o seviyede bile olamayanlar bir kıskançlık krizine girer ve "neden o açıyor ben açamıyorum ekip kuramıyorum" duygusuyla içini bu tarz konulara mesaj yazarak dökmeye çalışır. Bu iyi bir örnek değildir. Haklı olsanız bile bu şekilde tepki vermeniz örnek bir davranış değildir... Herkese hayırlı işler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5