İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dev Sağlık DB'si Satılık (4240 Makale)

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba;

Çeşitli konularda vede kategorilerde binlerce makaleyi taslak halinde satmak istiyorum. Fiyatı 50 liradır.

İçerisinde vitaminler,kanser ceşitleri tedavi ve önerileri,Göz saglıgı hastalıkları ve önerileri,Anne ve çocuk saglıgı hastalıkları önerileri, bebek sağlıgı hastalıkları ve önerileri,Cinsel sağlık hastalıkları ve önerileri,cilt hastalıkları
sağlıgı ve önerileri,kadın hastalıkları sağlıgı ve önerileri,kalp hastalıkları rahatsızlıkları sağlıgı ve önerileri,aile sağlıgı ve önerileri,beslenme beslenme alışkanlıkları beslenme önerileri,obezite rahatsızlıkları evreleri ve önerileri,kanser çeşitleri testleri ve tavsiyeleri,hamilelik hamilelik evreleri doğum ve sonrası önerileri,ruhsağlıgı tavsiyeler tedavi önerileri ve onlarca sağlık üzerine degişik makale son olarakta envayi çeşit şifalı bitkiler konuları.
şuan aklımda kalanlar :)

Demo Adres db

Hit yada Adsense için bulunmaz fırsat diye düşünüyorum. Adsense için alıcaklara reklam yerleşiminde yardımcı olurum.

Not :Makaleleri Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler;

Makalelerde %99,9 oranında linkler silinmiş ve temizdir.
Makalelerde resim bulunmamaktadır. Resim konusunu keyfinize bıraktım
Makaleler wordpress taslak halindedir.
%1 Oranında Aynı Makaleler İki Kez db içerisinde olabilir.
DB XML tarzda verilicektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5