İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Devamı Oku: Paypaldan Ayda En Az 1200$ Yalan Değil Gerçek

CYBERLAZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet Beyler Bir Arkadaşım Kaç Gündür Paypalda Paralarla Boğuşuyor Beni Deli Ediyor Sinilendiriyor Ver Diyorum Nasıl Kazanıyorsun Bu Kadar Parayı Vermiyor Deli Etti Beni Biliyorki Öğrenirsem Hemen Üyelere Vericem Buna Manyak Bir Plan Yaptım Ve Nasıl Yaptığını Buldum...

Bir Site Var Yabancıların Paypal İle Ortak Çalışan Bu Sitede Anket Doldurarak Günde 37 Dolar Ayda 1200 Dolar Para Kazanılıyor...

Kimse Yalan Dolan Demesin Biz Burda Sizin İçin Varız Paypal Hesabınızı Açın Ve Siteye Kaydolun..

Resimli Anlatım İçin:

g1tlh.jpg

Burası Sitemizin Anasayfası Beyler..
g1tcd.jpg

Burda Sitenin Neresine Tıklayıp Kayıt Olucağınız Gösteriliyor.
g1tbr.jpg

Ve Kayıt Oluyoruz Bilgilerin Türkçeleri Yanlarında Yazıyor E-mail Paypal Hesabınızn Olduğu Mail Olucak...!
g1sm3.jpg

Kayıt Olduktan Sonra Böyle Bir Panel Çıkar Karşınıza Ve Burda Ki Bilgilendirme Resimde.

Ankete Giriş Ankete Gösterdiğimiz Gibi Grip Para Kazanmaya Başlayabilirsiniz.
g1tq2.png

Alttan Gösterdiğimiz Yere Tıklayın Anket Başlasın..
g1tg2.jpg

g1srv.jpg

Kendi Referans Linkimi Veriyorum Hem Banada Faydanız Omuş Olur Teşekkür Ederim Beyler

Sumixs.com

15 Sn Bekle Ankete Oyunu Ver.

Karşına Toplamda 10 Anket Çıkıyor Hepsini Oyluyorsun Sonra 9 Dolar Cepte Tekrar Surveyden Katıl Ve Para Üstüne Para Kazan...!

Kolay Ve Güzel Şekilde Kullanın..!

Okul Harçlığınız.. )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5