İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Devren Hosting Firması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harzem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müşterilerime destek vermek için vaktim kalmadığından, hosting müşterilerimi ve sitemi devretmeye karar verdim.

Öncelikle, devir alacak firmanın/kişinin bu sitede güvenilir biri olduğuna emin olmam gerek, müşterilerimin pişman olacağı bir devir yapmak istemiyorum.

Açıklayıcı olabilmek için başlıkta "firma" yazdım, ancak ticari bir kimliğim yok, yani bu bir firma değil.

Bazı bilgiler aşağıda. Daha fazla ayrıntıyı email ile konuşabiliriz.

90 civarı müşteri var. Her müşterinin yıllık en az ödemesi 50 YTL, en fazla 180 YTL. Bu müşterilerin toplam site sayısı 130 civarı.

Sunucu da devredilecektir. Layeredtech merkezli, 8 işlemci çekirdeği, 4 GB ram, 2x SCSI harddisk sahibi çok güçlü bir sunucudur. Ayrıca domainler (forumsunucu.com,net,org) da devire dahildir.

Fiyat için bana emaille ulaşmalısınız. Bu devir bir açık arttırma değil, yani en yüksek teklif verene devretmiyorum. Güvenilir bir kişiye devretmek istiyorum. O yüzden bana ulaşırken iyinet kullanıcı adınızı da söylemelisiniz.

Devir ayrıntılarını konuşmak için bana harzems[et]gmail.com adresinden ulaşmalısınız. PM'e cevap vermekte çok gecikebilirim.

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5