İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

devren ücretsiz domainler

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
la-style.net i alan olmadıysa talibim
tasarım sitesi açmayı düşünüyorum
içinde webmaster lar için icon, font, arkaplan, banner, logo afalan olacak.

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya baba, bu is nedir anlayamadim ben ya? ya bu domain'ler hit yapinca kendine gecirmezsin dimi? neden belese kayit ediyorsun ki? valla guvenmek zor geliyor acikcasi, yanlis anlama. cc ile mi kayit? :( problem cikmaz dimi? suresi bitince ne yaparsin, yine verir misin bizlere domain'leri? oyle ise kac tane domain kayit ediyorsun? valla ben .info isterim. cok maliyetli degil yaparsan tabi..

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
protürk , adam devrediyor domainleri, süreci bitince bir daha ondan almıcaksın domainlerini:) hit yapınca da domainine el koyamaz, yani adam iyilik olsun diye sevabına iş yapıyor:)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya harbi foruma 2 gün katılmadık olaylara bak :) tebrik ederim arkadaşım seni çok güzel bir davranış... bize domain kalmamış :)

utravel.in

yabancı turizm sitesi yapmayı düşünüyordum işime yarayabilir.

S

SempatiX

Misafir
unisevgili.com için elimde myuniversite.com domaini var... Üniversiteli gençler için güzel bir proje düşünüyorum... Bir zmanalar hayata geçirmiştim ama olumsuz şartlardan dolayı geri çekildim şimdi tekrar o proje üzerinde çalışıyorum ve unisevgili.com da bunun bir dalı olacak... Site üzerinde arkadaşlık bölümü yerine ayrı bir domainle bu işi yapmayı düşünüyorum...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
mustix : la-style.net
samedmz44: unlimited-infocash.com

adresleriniz devredildi . pm lerinizi kontrol edin detaylar için

-----------------------------------------------------------------------

zis;
script farodp. hotscriptste aratırsan kesin bulursun.
baktımda yahooda bayaa bi sayfası indexli :D
-----------------------------------------------------------------------

ircforum,

proje rica edeyim senden istediğin domain için

------------------------------------------------------------------------

onursql searcnuff ın devri için gelen mailde gerekenleri yaparsan sorun olmadan domaini alabilirsin. shoppy.us sitemedyaya verilcek.

werci istediğin domaini hek içerikli bir site için kullanmana kesinlikle izin veremem.

yoktur;
domaini verebilirim sabit textlink şartıyla... enom için kullanıcı adı seçersen sevinirim. adresi vermemin nedeni katma değeri olabilecek başarılı bir site yapacağına inanmam.

skeleton domaini alacaksan yokturla hallediver işini :D

protürk;
domainleri geri alma şansım yok. enomda Türk ip leri banlı diye isteyene hesap açıyorum. domainlerin yenilenmesi veya devredilmesi hatta transferi üyenin kendi sorumluluğunda. domainler daha önceden çeşitli projeler için alınmış domainler. sipariş üzerine domain almıyorum yani.hepsinin alım tarihi farklı sahte cc söz konusu deil. kaldıki enom müşterinin detaylı bilgilerini istemekte ana hesap açmalarında.

--------------------------------------------------------------------

unisevgili için aklımda olan proje xkarenin yazdığı tarzda ki bi script kullanılarak yapılmış bir arkadaşlık sitesi. bu tarz projelere sıcak bakıyorum.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaslar searchnuff için transfer geldi onayladim ama son asamada gidiyorum..telefon numaraniz yanlis diyor ne yaptiysam olmadi bilen var mi bu isi nasil becerecem yaw

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st için bende xkarenin yazılımını düşünmüştüm. unisevgili.com ne zaman aktif edebilirsin. ?

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@tr.st;
soruma vermiş olduğun bilgiler için çok teşekkür ederim. peki ben istediğim domain'leri soyleyebilir miyim? birde kac tane domain alabiliyoruz?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
proTürK' Alıntı:
@tr.st;
soruma vermiş olduğun bilgiler için çok teşekkür ederim. peki ben istediğim domain'leri soyleyebilir miyim? birde kac tane domain alabiliyoruz?

domain kalmadı.

bu arada proje bazlı domainleri vermekten vaz geçtim (listede kalan reklam karşılığı olanlar yani). 3 aylık süre içinde hepsine enformasyon sitesi açmaya karar verdim.

F

fenerli

Misafir
TEBRİKLER

böylece bir sürü proje sebebin oldu değilmi, hiç şık bir davranış değil

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fenerli' Alıntı:
TEBRİKLER

bu mesajında ne demek istedin anlamadım.arkadaş enformasyon sitesi diyor,
üretilen projelerde hiç enformasyon yapacam diyen varmı

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
fenerli' Alıntı:
TEBRİKLER

daha önceki bir mesajımda belirttiğim üzere adreslerin hepsi önceden projelendirilmiş domainlerdi. sadece vakit yetersizliğinden ötürü benim katma değerini yüksek gördüğüm adresleri güzel projelere vercektim. fikir sahibi olmak için dalavere yapmak yerine başka bir başlık açardımki yeteri kadar öneri gelirdi. benim öyle basit işlerle uğraşçak zamanım yok. ayrıca sitelerim ile ne yapacağım sadece beni ilgilendirir ama çok merak ediyorsan söyliyim. reprint hakları olan article ları domainle alakalı bir şekilde dmoz link veritabanını kullanarak yayınlayacağım. bir itirazın yoktur umarım buna? senin projenide buraya yazayımda aynısını yaparsam delil olur :

Merhaba
uslook.com istememin sebebi; kullanılmış iş makinaları için bir site hazırlıyorum (çok yavaş gidiyor ama).
(us)ed olarak düşündüğümden istedim. Bu konuda birkaç domain türetmiştim fakat biraz uzun geldi bana.

herkese iyi çalışmalar....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi