İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DF™ TopList Lite

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DF™ TopList Lite kurulumundan anlayan varmi? bir yere geldim artık tıkandım. bu scriptin kurulumdan anlayan var ise bana pm yazarsa çok sevinirim.

iyi çalışmalar

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir sürü site var bu scripti kullanan. hepsini tek bi kişi kurmuş olamaz sanırım. eğerki anlayan varsa lütfen yardımcı olsun.

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kuramadım en sonunda html sayfa diyor nasıl script ya bu lütfen yardım

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar webmasterden bir tane bu scripti anlayan yokmu???*-)

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scripte bakmak bişey değil. az çok kodlamadan ben de anlıyorum ama bunun ana sayfa oluşturması apayrı bir olay yani daha önce kurmuş olan arkadaşlar yardımcı olabilir diye düşünüyorum. gerçekten çok karmaşık bi yapısı var.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linki varsa gönderinde anlayanlarda yardımcı olsun. kurulum yapan birisini beklerseniz işiniz uzun sürecek :)

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurulum yapmadım ama cgi script olduğu için Sitenizin barındığı makineye uygun olan Türü seçmeniz gerekiyor sanırım altta belirtmişler.

Download the distribution kit v2.65 (install.cgi): For Linux / For FreeBSD / For Solaris

Linux İçin FreeBSD için ve Solaris için diye. Makinenizin Türünü öğrendikten Sonra Download etseniz sonra install.cgi yi çalıştırsanız daha sağlıklı olacak.

ek olarak: http://www.dfservice.com/dftop/man/install.htm.en.htm#install

Bu adreste kurulum hakkında bilgi verilmiş zaten..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5