İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Di Perre Shoes için Logo Tasarım Yarışması

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Logo tasarımı yapılacak şirket: "Di Perre Shoes"
Slogan: "Premium Brand"
Sektör: Ayakkabı
Yarışma Başlangıç Tarihi: 10.03.2011
Yarışma Bitiş Tarihi: 17.03.2011

Özgür Ayakkabı ve Taban A.Ş. şirketinin Dünya klasmanında rekabet etmesi için hazırlanan Di Perre ayakkabıları için logo tasarım yarışması başlamıştır. Yapılan logo uluslararası arenada sergileneceğinden sizin için kaçırılamayacak bir referans olacaktır.

Di Perre Shoes Almanya, İngiltere, Fransa ve İtalya başta olmak üzere Avrupa'nın hemen hemen her ülkesindeki alışveriş merkezlerinde ve lüks butik mağazalarda yerini alacaktır.

Toplam yatırımı 5 milyon dolar olan bu marka özgün, jenerik ve farklı bir logo tasarımı talep etmektedir.

Logolar Özgür Ayakkabı ve Taban A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Özgür tarafından bizzat incelenerek seçilecektir. Seçilen logoya gerek görüldüğü taktirde tasarımcı tarafından son revizyon yapılacak ve son haliyle CD'ye kayıt edilip Özgür Ayakkabı ve Taban A.Ş. şirket merkezine kargo ile gönderilecektir.

Di Perre Shoes sizin için büyük bir referans olacağından firma sahibi ödeme yapmayacağını belirtti fakat ben emek hakkı olduğunu düşünüyorum ve Internet işlerini organize eden yetkilisi olarak ödülü 20 TL olarak belirledim. Kazanan tasarımcının ödülü banka hesabına nakten yatırılacaktır.

Unutmayın, bu logo yalnızca Internet sitesinde değil, tüm baskılı işlerde kullanılacaktır. (Etiletler, koliler, şirket genel merkezi, reklamlar v.s.)

Türkiye'de ve Avrupa'nın onlarca ülkesinde sizin çiziminiz raflarda yer alacak.

Herkese bol şans ve başarılar dilerim.

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Logo tasarımı yapılacak şirket: "Di Perre Shoes"

Toplam yatırımı 5 milyon dolar olan ....

Di Perre Shoes sizin için büyük bir referans olacağından firma sahibi ödeme yapmayacağını belirtti fakat ben emek hakkı olduğunu düşünüyorum ve Internet işlerini organize eden yetkilisi olarak ödülü 20 TL olarak belirledim. Kazanan tasarımcının ödülü banka hesabına nakten yatırılacaktır.

söverler adama :eek:ha:

WonderWorker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
20 TL İçin AI'yı Açıp Çizim Yapıcam :S Kardeş Olmaz Bu.Bu Tür Yarışmalara İçin En Azından 400-1000 TL Arası Yarışma Açılmalı.Bu Fiyatla Ancak Kunduranın Üstüne O Şirketin Adını Yazarım :)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Tasarimcilarla dalga gecmeye girer bu yaptiginiz. Koskoca sirket logo icin 20 TL mi ayiriyor? Buradaki tasarimcilari aptal yerine koyuyorsunuz resmen.

Gidip serbest piyasada yaptirsaniza binlerce dolar verip?

WonderWorker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Tasarimcilarla dalga gecmeye girer bu yaptiginiz. Koskoca sirket logo icin 20 TL mi ayiriyor? Buradaki tasarimcilari aptal yerine koyuyorsunuz resmen.

Gidip serbest piyasada yaptirsaniza binlerce dolar verip?

Lanet Bu Tür Yarışmalara Ücret Limiti Koyma Şansınız Varmı Acaba ?

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
adam her konusunda müthiş dalga geçmekte :)
hayranlıkla izlemekteyim.
daha önce çakmak satışını ve 500 liraya köle isteğinizi :)
yine güzel bi konu olmus.
arkadaş için mizahta bi yer açılabilir. süper doğaçlama yazıyor.

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
ha bi de her konuda inanan kişiler çıkıyor.
arkadaş güldürüyor . gülüp geçelim. ciddiye almayalım her konuyu. amaç güldürmek ne öyle bi şirket var ne yarışma vs

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Dünya Markalarıyla Rekabet Edecek Bir Markanın Logosu İçin 20 TL "çok" Değil mi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5