İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Diğer webmaster forumlarıyla ilgili konular neden kapatılıyor?

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Şu başlıktan hareketle bu soruyu sormak zorunda hissettim kendimi.

İlgili kişi, r10.net üzerinden bir tema satın alacağını söyledi fakat üyeliği olmadığından birinin kendi adına tema satıcısına ulaşmasını rica etti. Başlık kapatıldı ve konu ortada kaldı.

Bu tür başlıklar neden kapatılıyor? Burada amacı "paylaşım ve destek" olan o nice arkadaşlar neden bu tür konuları rapor etmek zorunda hissediyor kendini?

r10.net'in benim bilmediğim 'öcü' bir yanı mı var, yer mi bizi? Yoksa "aman oraya üye kaçmasın" zihniyetini mi taşıyoruz? :peh:

Pekâla bu forumdaki herkes buraya bayılmıyor olabilir. r10.net'i tercih edecek olanları zorla burada tutamayız; biliyorsunuz. O halde neden r10 başlığı görünce öcü görmüşe dönüyoruz?

Bilgi rica ediyorum.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Karşı karşıya bir rakip forum ve r10.net adını bu forumda duyulmasını istemiyorum. :)
Bu sözünün birazcıkda bana oldugunu farkındayım orada ben tepkimi gösterdim çünkü.
R10.net'e gıcıklığım var ve 2 'side karşı karşıya webmaster forumu.
Saygılarımla.
(Kendi Düşüncelerim)

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14

bilgi, eğer başlığı görürsen o espriğimsi mesajlarından yazmamanı rica ediyorum. Evlilik başlığında yazmamamızı rica ettiğin gibi. :)

Karşı karşıya bir rakip forum ve r10.net adını bu forumda duyulmasını istemiyorum. :)
Bu sözünün birazcıkda bana oldugunu farkındayım orada ben tepkimi gösterdim çünkü.
R10.net'e gıcıklığım var ve 2 'side karşı karşıya webmaster forumu.
Saygılarımla.
(Kendi Düşüncelerim)

Gıcıklığın beni ilgilendirmez. Burada r10 başlıklarının bulunmasını istemediğin kadar isteyenler de vardır. Rakip olduğunun farkındayım. Fakat burada durmak istemeyeni illa tutamayız değil mi? O başlıkta düzgünce bir şey rica etmiş; davetiye istememiş. "r10" adını gördüğünüz gibi içeriğe dikkat etmeden öcü görmüşe dönmeyin. 'Site' denen şeye bir insan neden gıcık olur bilmiyorum ayrıca.

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Davetiye istek konusu gördüğüm zaman benimde hoşuma gitmiyor açıkcası.
Ama yardım istemişti adam, üyeliğim olsaydı yardım bile ederdim..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Sadece davetiye konuları kapatılıyor.
Bahsetmiş olduğunuz konuyu tekrar açtım.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Sadece davetiye konuları kapatılıyor.
Bahsetmiş olduğunuz konuyu tekrar açtım.

Teşekkürler. Raporlanan konulara dikkat etmeden kilitleyen yöneticilerimiz mevcut demek ki. Kurallardan bihaber olup yasaklayan yönetici yoktur umarım. :peh:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5