İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

digitaladworld

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

majest90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ALLAH YEDİRMEsİN sANA .4 ÖĞRENCİ 2 GÜN UĞRAŞTIKI BU ADAM BİZE

100 KELİME İsTEDİĞİNİ BİLDİRMEDİ 50 KELİME YAZDIK sONRADA PARAMIZI ÖDEMEDİ.

BEN HER TÜRLÜ LAFIMI İsPATLARIM sÖZLERİMİN ARKAsINDAYIM AMA BU ADAM BİZİ DOLANDIRDI.DELİKANLIYsAN BENİM YALAN sÖYLEDİĞİMİ KANITLARsIN..

İsPAT İÇİN sKYPE KONUŞMALARINI sMsLERİ İsTEYENE GÖNDERİRİM.
AMA BU ADAM sAHTEKAR

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Zamanında ben gerekenlerin çok daha fazlasını söylemiştim fakat birileri bu adamı korumaya kalkmıştı ve bana gider yaparak hakaret etmişti.

Fakat ben bu insanın kişiliğine düşerek ceza-i işlem uygulamadım demekki insan belliymiş.

digitaladworld

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Laf kalabalığı yapmayın.

İlk paketinin ödemesini yapmadım mı arkadaşım ?

19 Paket için anlaştım 0,50 kuruş dedin tamam dedik işi bitirdin ödeme yapıcaktım sen dedim 1.TL. böyle bir dünya yok.

Sana da SEO yaptırmadım diye sinir yaptın buradan laf söyledin. Var mı seninle (+ / -) alış verişimiz ?

Sana gelince bilader sen hiç konuşma makaleleri yollamışsın tamam PC başına geçmedim 10 tane PM atmışsın ödememi yap diye 24 saat PC demi sanıyorsun sen beni hadi onu da geçtim PM de ki küfürün nedir ?

Sanırım bu PM ' den sonra yetkili arkadaşlar
gereken cezai işlemini uygularlar.

Ekran_Al_nt_s.png

şirince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı şekilde ben de bu beye 10 adet makale yazdım fakat hiçbir geri dönüş olmadı. Cevap vermek için bilgisayar başına geçtiğinde bize de özel msj gönderebilirdi. Ayrıca madem siz bütün günü P başında geçirmiyorsunuz biz de amme hizmeti yapmıyoruz. Bu beyin forumdan uzaklaştırılması gerekiyor.

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Konuyu fazla uzatmaya gerek yok. Ben kimin nasıl bir karakter'de olduğunu ve işini nasıl yaptığını çok iyi görebilecek kadar insanım'ki Allah çirkef yapmasın kimseyi yazık.

Yaş 32 konuşma uslubuna dikkat edecek olursak eğer'ki kendi kendine bir şeyler türeterek engelleyip'de sildiğim insan :) SEO yaptırmamış ya, tabiki'de boşuna 11 senedir faaliyet gösteriyoruz. Kalkıp'da bu gibi kişilikler ile ticaret yapılmayacağını fazla vakit kaybetmeden anlayabiliyoruz.

Benim hakkımda bilip bilmeden yorum yapan insanın kişilik zihniyetlerini kaybetmesi ve en önemlisi ise kendi sıfatını unutmuş bir insan olduğunu ap açık ortaya koymaktadır.

Şikayeti olan var ise " Şikayetim Var " konu açarak devam etsin.

Her iki üye için'de hakaret ve küfür diğer bir arkadaş için mağduriyetlik sebebi ise 3 günlük +ban ceza-i işlem uygulanmıştır.

-Kilit-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi