İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Digitalocean Hosting Sağlayıcı (Yurtdışı ve Ucuz)

telatabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Digitalocean Hosting Sağlayıcı (Yurtdışı ve Ucuz)

Merhaba.

Bir süre önce keşfettiğim, yurtdışında aslında oldukça popüler bir web site barındırıcısı "digitalocean" hızlı ve problemsiz bir sunucu barındırma hizmeti sunuyor.

İngilizce bilmiyorum diye çekinmenize gerek yok, kullanacağımız bölümler basit. Resimle göstereyim:

digitaloceanf6ce8.png

1-Create(Oluştur)
2-Droplet Hostname(Host Adı Belirleyin)
3-Paket Seçin

Fiyatlar aylıktır. Sunucular VPS’dir. SSD özellik en önemli özelliği olarak göze çarpmaktadır.

Ben kendim 40 dolar olan paketi kullanıyorum. İhtiyacımı şuan için fazlasıyla görüyor. Türkiye’deki VPS sağlayıcılarla karşılaştırınca fiyatlar çok uygun.

Digitalocean.Com Öne Çıkan Özellikleri:

-SSD

-Ucuz fiyat

-Yüksek trafik limiti

Günümüz depolama teknolojisinde son nokta SSD teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde veriler diske temas etmeden hızlı bir biçimde akmaktadır.

Nasıl Üye Olurum?

Arkadaşlar direk üye olmayın, vereceğim referans bağlantısından üye olursanız size 10$ indirim sağlıyor, ayrıca bu referans linkinden üye olmanız durumunda bana da 25$ avans tanımlıyor bu avansı kendi vârolan VPS serverım için kullanabiliyorum:

referans adresi: https://www.digitalocean.com/?refcode=d3cccdd5736a

Ben ilk kayıt olduğumda 10 dolar indirim bulmuştum ve aylık 40 dolar olan paketi 30 dolara almıştım. Çok güzel bir indirim.

Üyelik yapamayan olursa bana e-posta adresinizi göndermeniz yeterli. E-Mail olarak davet atabiliyorum.

Eğer referans linki kullanmadan ve indirim olmadan kayıt olmak isterseniz:

https://www.digitalocean.com/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5